Akredytacje

Akredytacje

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedstawicieli mediów do relacjonowania poczynań Czarnych Słupsk i zachęcamy do składania wniosków o akredytacje na specjalnej platformie, która maksymalnie upraszcza cały proces akredytacyjny. 

Aby uzyskać akredytację na sezon 2017/2018 należy zalogować się lub zarejestrować jeśli robimy to pierwszy raz, w panelu dostępnym pod tym adresem. W pierwszym korku należy podać podstawowe dane, w tym nazwę redakcji oraz typ akredytacji:

  • PRASA (media pisane, radia, internet, reporterzy TV, itp.),
  • TV (osoby korzystające z kamer i urządzeń nagrywających filmy)
  • FOTO (fotoreporterzy).

Podczas rejestracji należy także załączyć zdjęcie w formacie .jpg, które powinno być kolorowe, a wzrok i twarz powinny być skierowane w obiektyw aparatu.

Po zarejestrowaniu konta należy przyciąć zdjęcie do obowiązującego formatu i je zapisać. Następnie konto musi zostać potwierdzone – na wskazany adres e-mail wysłany zostaje link aktywacyjny, którym należy potwierdzić swoje konto (w niektórych przypadkach wiadomość może pojawić się w folderze SPAM). Jednocześnie należy oczekiwać na weryfikację danych przez administratora, co zazwyczaj nie trwa dłużej niż godzinę, a maksymalny czas oczekiwania wynosi 24 godz.

Po pozytywnej weryfikacji przez administratora otrzymasz powiadomienie mailowe. Od tej chwili konto jest aktywne, należy się na nie zalogować, zapoznać się i zaakceptować Regulamin Medialny PLK oraz Zasady Współpracy z Mediami i kliknąć „akredytuj”.

Gdy akredytacja będzie gotowa, otrzymasz informację gdzie i kiedy będzie można odebrać zawieszkę uprawniającą do uczestnictwa w każdym meczu Czarnych w Słupsku.

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy udzielenia akredytacji bez podawania przyczyny.

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."