3 pytania do... czarni_slupskA

3 pytania do... czarni_slupskA

energa-czarni.pl: Czy AZS Koszalin to dla Ciebie szczególny zespół, który wywołuje dodatkową motywację do gry?
czarni_slupsk Blassingame: Ohhh yes! Derbowe pojedynki są najlepsze i wyzwalają najwyższy poziom emocji, zarówno w kibicach, jak i w zawodnikach. Jako jeden z nielicznych graczy słupskiego zespołu miałem okazję wielokrotnie uczestniczyć w pojedynkach sąsiedzkich i przyznaję, że nie da się ich zapomnieć. Każdy z nich wyzwalał we mnie dodatkową adrenalinę, wielkie emocje i dreszcz podniecenia! Uwaga słupszczanie - w poniedziałek nie będzie w okolicy lepszego miejsca niż "Gryfia"! Musicie tu być.

Co chciałbyś przekazać kibicom przed tym piekielnym meczem?
Kochani, potrzebujemy Was szczególnie mocno! Byliście i jesteście naszym szóstym zawodnikiem na parkiecie. To Wasz doping, to Wasz hałas czyni nas groźnymi i niemożliwymi do zatrzymania w TBL! Więc... postawcie w stan gotowości służby strażackie, bo w poniedziałkowy wieczór "Gryfia" zapłonie!

Czy Ty - mózg ENERGI CZARNYCH Słupsk - jesteś w stanie zmotywować dodatkowo swoich kolegów z drużyny?
Sprawa wygląda następująco - każdy z nich, jako zawodnik, jest dostatecznie zmotywowany do każdego meczu. Taki jego obowiązek. Ale moim nowym kumplom muszę opowiedzieć, że sprawa jest poważna, zadbam o tę wiedzę osobiście. Gwarantuję Wam to. Powiem im, że musimy walczyć o każdą minutę i klepkę w parkiecie, bo nie robimy tego dla siebie, ale dla całego Słupska. To mecz o honor, nie tylko o punkty.

Autor: Agata Marzec

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."