3 pytania do... Drago Pasalica

3 pytania do... Drago Pasalica

Przed nami ostatnie starcie sezonu 2014/2015, ale jakże ważne! Po raz trzeci w historii klubu mamy szansę zdobyć brązowy medal i stanąć na podium w gronie trzech najlepszych drużyn PLK. O tym, jakie są rokowania przedmeczowe, opowiada w rozmowie z Agatą Marzec nasz wielki ciałem i duchem Drago: Jakim typem przeciwnika jest dla ENERGI CZARNYCH Słupsk Rosa Radom?
Rosa Radom to świetny i solidny zespół! Grała bardzo dobrze w przekroju całego sezonu, nie inaczej będzie pewnie teraz. Wypracowana wysoka pozycja to nie jest przypadek, Rosa w pełni na nią zasłużyła. Zespół z Radomia preferuje silną fizyczną i szybką koszykówkę, ma przy tym wielu skutecznych i groźnych strzelców, więc w ataku spodziewajmy się ataku! Mamy respekt dla naszego przeciwnika w walce o brąz, ale nie boimy się go absolutnie! Dlaczego? Bo jesteśmy lepszym zespołem...

Czy my - Kibice - możemy być spokojni o Wasz poziom motywacji w walce o brąz?
No pewnie! Jesteśmy w pełni zmotywowani, cały sezon pracowaliśmy na to, żeby znaleźć się w tym punkcie, nie wolno tego zaprzepaścić. Chcemy zakończyć ten sezon, dumnie prezentując na szyi medal! Mamy nadzieję, że kibice będą nas wspierać jak zawsze i razem wykonamy to ostatnie zadanie. Nie martwcie się - wciąż chce się nam grać dla słupskiej publiczności!

Jakie są Twoje przewidywania dotyczące przebiegu ostatniej serii rozgrywek z udziałem pary ENERGA CZARNI Słupsk - Rosa Radom?
Normalnie nie daję się namówić na podobne przewidywania, ale niech będzie, złamię tę zasadę. W takiej serii ważny jest po prostu każdy mecz. Dlatego musimy zrobić wszystko, by wygrać już pierwsze spotkanie. Jeśli to się uda, wyciągamy szyję...

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."