BILETY: Polpharma Starogard Gdański

BILETY: Polpharma Starogard Gdański

Informujemy, że w dniu jutrzejszym rozpocznie się sprzedaż biletów na mecz z Polpharmą Starogard Gdański, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (13.10.13) o godz. 18:00. Przypominamy, że dystrybuwane będą one w „Świecie Paneli” przy ul. Szczecińskiej 68 w godzinach od 10:00 do 18:00 (od poniedziałku do piątku). Pozostałe bilety będzie można nabyć w dniu meczu w kasie hali "Gryfia" na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania. Sprzedaż bielów on-line uruchomiona zostanie na 2 kolejkę TBL.

Pamiętajcie, że równocześnie trwa sprzedaż karnetów, które są gwarancją rezerwacji wybranego przez siebie miejsca na czas rundy zasadniczej (11 meczów TBL plus mecze Pucharu Polski).

CENY BILETÓW:

  • 12 PLN
  • 19 PLN
  • 25 PLN
  • 30 PLN
  • 42 PLN

BILET ULGOWY – przeznaczony dla osób w wieku 14 – 26 lat – uczniów i studentów, którzy posiadają ważną legitymację szkolną lub legitymację studencką. Przy zakupie biletu wymagane będzie okazanie dokumentu upoważniającego do zniżki (legitymacja). Uwaga- student, oprócz ważnej legitymacji studenckiej, musi reprezentować przedział wiekowy 18-26 lat. Kibic zostanie wpuszczony na mecz z biletem ulgowym tylko i wyłącznie po okazaniu dokumentu upoważniającym do zniżki (legitymacja). Dzieciom do lat 6 przysługują bilety darmowe, natomiast dzieci w przedziale wiekowym 7-13 mogą uczestniczyć w widowisku tylko pod opieką osoby dorosłej.

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."