BILETY: Śląsk Wrocław

BILETY: Śląsk Wrocław

Informujemy, że ruszyła sprzedaż biletów na mecz ze Śląskiem Wrocław, który odbędzie się w niedziele (26.01.2014 ) o godz. 20:00. 

Przypominamy, że dystrybuowane są one w „Świecie Paneli” przy ul. Szczecińskiej 68 w godzinach od 10:00 do 18:00 (od poniedziałku do piątku) oraz on-line na stronie www.energa-czarni.kupbilety.pl (sprzedaż internetowa trwa do 25 stycznia do godz. 12:00). Pozostałe bilety będzie można nabyć w dniu meczu w kasie hali "Gryfia" na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania.

CENY BILETÓW:

  • 12 PLN*
  • 19 PLN
  • 25 PLN
  • 30 PLN
  • 42 PLN

*BILET ULGOWY – przeznaczony dla osób w wieku 7 – 26 lat – uczniów i studentów, którzy posiadają ważną legitymację szkolną lub legitymację studencką. Przy zakupie biletu wymagane będzie okazanie dokumentu upoważniającego do zniżki (legitymacja). Uwaga- student, oprócz ważnej legitymacji studenckiej, musi reprezentować przedział wiekowy 18-26 lat. Kibic zostanie wpuszczony na mecz z biletem ulgowym tylko i wyłącznie po okazaniu dokumentu upoważniającym do zniżki (legitymacja).

**UWAGA Dzieciom do lat 6 przysługują bilety darmowe, natomiast dzieci w przedziale wiekowym 7-13 mogą uczestniczyć w widowisku tylko pod opieką osoby dorosłej.

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."