BILETY: Trefl Sopot (trzeci mecz Play-Off)

BILETY: Trefl Sopot (trzeci mecz Play-Off)

Informujemy, że ruszyła sprzedaż biletów na trzeci mecz Play-Off z Treflem Sopot, który odbędzie się w środę (07.05.2014 ) o godz. 18:15.

Przypominamy, że bilety dystrybuowane są w siedzibie AGENCJI PROMOCJI REGIONALNEJ "ZIEMIA SŁUPSKA" przy ulicy Starzyńskiego 8 w godzinach od 9:00 do 16:00 (od poniedziałku do piątku) oraz on-line na stronie www.energa-czarni.kupbilety.pl.Pozostałe bilety będzie można nabyć w dniu meczu w kasie hali "Gryfia" na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Miejsca karnetowiczów zarezerwowane są od dnia dzisiejszego do piątku (02.05.2014) do godz. 24:00.

CENY BILETÓW:

  • 12 PLN*
  • 19 PLN
  • 25 PLN
  • 33 PLN
  • 42 PLN

*BILET ULGOWY – przeznaczony dla osób w wieku 7 – 26 lat – uczniów i studentów, którzy posiadają ważną legitymację szkolną lub legitymację studencką. Przy zakupie biletu wymagane będzie okazanie dokumentu upoważniającego do zniżki (legitymacja). Uwaga- student, oprócz ważnej legitymacji studenckiej, musi reprezentować przedział wiekowy 18-26 lat. Kibic zostanie wpuszczony na mecz z biletem ulgowym tylko i wyłącznie po okazaniu dokumentu upoważniającym do zniżki (legitymacja).

**UWAGA Dzieciom do lat 6 przysługują bilety darmowe, natomiast dzieci w przedziale wiekowym 7-13 mogą uczestniczyć w widowisku tylko pod opieką osoby dorosłej.

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."