Czarni i fabryka czekolady

Czarni i fabryka czekolady

Precyzyjniej – Energa Czarni, słupskie dzieciaki i Warsztaty Czekoladowe! To była niesamowita, jedyna w swoim rodzaju impreza, w trakcie której najmłodsi mogli poznać wszystkie czekoladowe tajemnice, a w role ich nauczycieli i kolegów wcielili się zawodnicy naszego zespołu.

Zdjęcia: Łukasz Capar

[gallery link="file" order="DESC" columns="4" orderby="post_date"]

Warsztaty Czekoladowe zorganizowały spotkanie 11 kwietnia, w Światowy Dzień Czekolady. Kacper Borowski, Grzegorz Surmacz i Folarin Campbell zachęcali dzieci do wspólnej zabawy i poznawania tajników czekoladowego królestwa. Spotkanie rozpoczęły zajęcia teoretyczne, w trakcie których wszyscy uczestnicy zapoznali się z historią czekolady i procesem jej powstawania. Po zapoznaniu się z poszczególnymi rodzajami i gatunkami czekolady przyszedł moment na najważniejszy punkt programu, czyli tworzenie własnych czekoladek. Musimy się przyznać, że czekoladowymi logotypami naszego klubu moglibyśmy zajadać się przez cały dzień ;).

Każdy uczestnik zajęć otrzymał Dyplom Mistrza Czekolady, który będzie stanowił przyjemną pamiątkę po tym świetnie spędzonym dniu. Gorąco polecamy Warsztaty Czekoladowe, znajdujące się w Słupsku przy ul. Władysława IV 7/101. Więcej szczegółów pod www.warsztatyczekoladowe.pl

mb

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."