Derby bez MAXI ENERGA Cheerleaders

Derby bez MAXI ENERGA Cheerleaders

Mecz derbowy pomiędzy ENERGĄ CZARNYMI Słupsk a AZS Koszalin nie będzie okraszony tradycyjnym występem naszych cheerleaderek ENERGA MAXI, ponieważ dziewczyny w dniach od 14 do 16 marca będą walczyć podczas Mistrzostw Polski Cheerleaders z prawie 90 zespołami o medale i udział w Mistrzostwach Europy oraz Świata. Jednak dziewczyny nie pozostawią Czarnych Panter bez wsparcia w czasie przerw - na prośbę zespołu w meczu wystąpią dwie zaprzyjaźnione grupy TeamAir Moves i Balance Dance Studio. Jedna z nich zaprezentuje pokaz akrobatyczny, druga z kolei elementy tańca hip hop. Z pewnością nie zabraknie emocji! Trzymamy mocno kciuki za udany start dziewczyn w mistrzostwach, z niecierpliwością oczekując jednocześnie nowinek, jakie zaprezentują w hali Gryfia wskazani następcy.

[gallery link="file" order="DESC" columns="2" orderby="post_date"]

TeamAir Moves są pierwszą i jedyną w regionie grupą trick sterów która działa od 2011 roku. Ich pasja to ekstremalny i widowiskowy Tricking, który najprościej pisząc jest połączeniem ewolucji akrobatycznych z elementami sztuk walki. Obecnie skład zespołu to 7 przyjaciół aktywnie rozwijających się którzy chętnie zapraszają do siebie na treningi nowych i ambitnych Słupszczan którzy chcą się odważnie oderwać od ziemi.

Balance Dance Studio istnieje już w Słupsku od 8 lat. Aktualnie mieści się przy alei 3-go Maja 22 (parter MCK-u). Tancerze Balance Dance Studio są znani i rozpoznawalni na polskiej scenie Street Dance. Biorą udział w największych turniejach i zawodach, na których osiągają liczne sukcesy. Ostatnie osiągnięcia to 2 miejsce - Groove Contest Poznański turniej tańca ulicznego, 2 miejsce na Festiwalu Gdańsk Dźwiga Muzę – kat. Multistyle Battle 1 miejsce w kat. Popping – Wirująca Strefa , 3 miejsce w kat. Popping - Rytm Ulicy 2013, 3 miejsce – Eat Yout Feet w kat. Showcase. Oprócz rywalizowania na turniejach, słupscy tancerze co roku przygotowują również spektakle taneczne, które obejrzeć można w Filharmonii Sinfonia Baltica w Słupsku. Połączenie teatralnej sceny ze Street Dance daje niesamowite efekty.
Tancerze BDS podzieleni są na różne kategorie wiekowe, podczas meczu 16 marca zaprezentują się: grupa turniejowa – Freaky Steps, grupa powyżej 15 lat – Tricks, oraz grupa w kat. 12-15 lat – Freaky Steps Young.

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."