DERBY: Informacje dla kibiców

DERBY: Informacje dla kibiców

1. Dla kibiców ze Słupska został przeznaczony sektor H. Dlatego też wszystkie osoby nie będące na liście grupy zorganizowanej, proszone są o nabywanie biletów na miejsca w sektorze H.
2. W związku z zaleceniami Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie, wjazd pod halę od strony sklepu Lidl, będzie przeznaczony wyłącznie dla Gości ze Słupska (zarówno zespołu Energa Czarni Słupsk jak i kibiców) oraz kibiców AZS Koszalin posiadających karnety kategorii VIP.
3. W przypadku zapełnienia się parkingów przy hali, wszystkie pozostałe pojazdy będą kierowane przez policję oraz służby informacyjne na sąsiednie parkingi.
4. Przewidywane są utrudnienia komunikacyjne w dniu meczu wokół Hali Widowiskowo - Sportowej znajdującej się w Koszalinie przy ulicy Śniadeckich 4. Zalecamy korzystanie ze środków transportu publicznego lub sieci Radmor Taxi, która oferuje zniżki dla osób udajacych się na mecz.
5. Przy wejściu na halę, będzie obowiązywał bezwzględny zakaz wnoszenia własnych napojów.
6. Osoby nietrzeźwe nie będą wpuszczane na teren obiektu.
7. Wszystkie artykuły kibicowskie, tj. flagi, sektorówki, transparenty itp, powinny być przed meczem dostarczone do organizatora oraz komisarza zawodów, celem zaakceptowania.
8. Prosimy o wcześniejsze przybycie na mecz w celu uniknięcia ewentualnych kolejek przy kasach, sprawnego przeprowadzenia kontroli wchodzących na mecz przez służby porządkowe oraz wejścia na teren Hali Widowiskowo - Sportowej. Wejście na halę będzie możliwe już od godziny 15.30.

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."