Derby przełożone!

Derby przełożone!

Drodzy Kibice,
informujemy, że derbowy pojedynek pomiędzy ENERGĄ CZARNYMI Słupsk a AZS Koszalin, który pierwotnie zaplanowany był na dzień 14 lutego 2015 roku, odbędzie się 15 lutego (w niedzielę) o godz. 19:00. Z prośbą o przesunięcie spotkania wystąpili trenerzy słupskiego zespołu, którzy chcą jak najlepiej przygotować swoich podopiecznych do ostrej batalii z koszalińską ekipą, dając sobie jeden dzień przerwy więcej po meczu z WKS Śląskiem Wrocław (rozegrany zostanie we wtorek, 10 lutego). Regulamin ligi daje im do tego prawo, a w tej sytuacji warto z niego skorzystać, by zwiększyć szanse Czarnych Panter na wywalczenie dwóch punktów do ligowej tabeli.

Ponadto, mecz z sąsiadem zza miedzy każdego roku stanowi dla słupszczan swego rodzaju sportowe święto, dlatego niedziela wydaje się być dniem o bardziej symbolicznym wymiarze. To idealny dzień na świętowanie wygranej! Sobotni wieczór spędźcie w klimacie walentynkowych wyznań podczas romantycznych kolacji "we dwoje", w niedzielę wspólnie stworzymy piekielnie gorącą atmosferę w naszej Twierdzy!

Dlatego już teraz serdecznie zapraszamy Was na jeden z najbardziej wyczekiwanych pojedynków w sezonie. Mamy nadzieję, że w nowy tydzień wszyscy wejdziemy z ogromnym uśmiechem na twarzy.

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."