Dołącz do naszego zespołu!

Dołącz do naszego zespołu!

Z myślą o realizacji kolejnych nowatorskich pomysłów promujących drużynę ENERGI CZARNYCH Słupsk wśród różnych kręgów odbiorców, słupski klub pragnie zaprosić do współpracy utalentowanych technicznie przedstawicieli kibiców i fanów Czarnych Panter, którzy chcieliby  w sposób znaczący wpływać na wizerunek naszej marki w mediach.

Jeśli interesujesz się fotografią, tworzysz materiały wideo, animacje komputerowe lub montujesz filmy - chcielibyśmy skorzystać z Twoich umiejętności, by podarować innym dodatkowy pakiet doznań wizualnych związanych tematycznie z ENERGĄ CZARNYMI.

Nasz klubowy team od zawsze otwarty jest na osoby z zewnątrz i nie ma problemów z motywacją do podejmowania kolejnych wyzwań! Niestety, ilość naszych rąk nie jest wprost proporcjonalna do liczby tworzonych przez głowę pomysłów.  Dlatego zwracamy się z prośbą do tych, którzy obdarzeni zostali nieprzeciętnym zmysłem technicznym i mają nieco więcej wolnego czasu, a jednocześnie chcieliby pokazać światu efekty swojej pracy. Pomożemy Wam wypromować te działania, jak również Wasze osoby, w mediach.

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: m.kazmierczak@energa-czarni.pl. Przedstawcie nam swoją osobę oraz opiszcie zakres prowadzonych działań, ewentualnie - dotychczasowych osiągnięć. Czekamy nawet na najbardziej zaskakujące wizytówki i osobowości! Oferujemy Wam współpracę na zasadzie wolontariatu, z możliwością nawiązania stałej współpracy z wynagrodzeniem.

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."