DRUTEX sponsorem półfinałowego meczu!

DRUTEX sponsorem półfinałowego meczu!

Z radością informujemy, że DRUTEX S.A. został sponsorem półfinałowego meczu nr 3 ze Stelmetem Zielona Góra, który rozegrany zostanie już dziś w Hali Gryfia! DRUTEX S.A. to wieloletni mecenas sportu i ceniony producent stolarki okienno-drzwiowej, oferujący najwyższej jakości produkty na całym świecie.

DRUTEX S.A. z potencjałem produkcyjnym pozwalającym na wytwarzanie do 7000 okien dziennie, jest  największym producentem okien pionowych w Europie. W swojej ofercie, poza stolarką z PVC, posiada również okna, drzwi z drewna i aluminium oraz fasady z aluminium, ogrody zimowe, drzwi przeciwpożarowe oraz rolety.

W ciągu 30 lat firma zdobyła zaufanie milionów Klientów w Polsce i za granicą i dziś jest synonimem jakości, innowacyjności i wiarygodności. Dzięki bogatej ofercie produktów, zaawansowaniu technologicznemu, sprawności działania i niestandardowym działaniom marketingowym, firma  realizuje kolejne spektakularne projekty, m.in. wyposaża w okna nowojorski hotel Hilton czy fabrykę Lego w Meksyku. Od lat DRUTEX aktywnie wspiera sport, szczególnie piłkę nożną. Ambasadorami firmy są światowej klasy piłkarze: Philipp Lahm, Andrea Pirlo i Jakub Błaszczykowski, którzy utożsamiają wartości marki i produktów: precyzję, elegancję i wytrzymałość.

DRUTEX jest firmą nowoczesną, stosującą w procesie produkcyjnym najnowsze rozwiązania technologiczne dopasowane do oczekiwań Klientów. Produkty znajdują uznanie w oczach nabywców, dzięki doskonałym rezultatom w zakresie energooszczędności jak również nowoczesnemu designowi i ponadprzeciętnej funkcjonalności, co jest odzwierciedlone w licznych nagrodach i wyróżnieniach, takich jak: Złoty Laur Klienta, Ambasador Polskiej Gospodarki, Filar Polskiej Gospodarki, Lider Polskiego Biznesu, Diament Forbesa, Medal Europejski, Dobra Firma, Superbrands i wiele innych. Potwierdzają one również, że dla większości Klientów w Polsce i za granicą DRUTEX należy do grona trendsetterów oraz marek cenionych za wysoką jakość i nietuzinkowe rozwiązania.

Wielomilionowe inwestycje w innowacyjność i zaawansowanie technologiczne produktów pozwalają firmie na rozwój i dalszą ekspansję. Tylko w ciągu ostatnich dwóch lat DRUTEX stworzył Europejskie Centrum Stolarki. Dziś firma dysponuje powierzchnią ponad 91 tys. m2 i jest niekwestionowanym liderem na rynku stolarki – okienno drzwiowej w Europie z silną ofertą, nowoczesnym zapleczem technicznym i rozpoznawalną na świecie marką.

Firma DRUTEX S.A. jest zaangażowana w intensywną współpracę z lokalną społecznością. Z tego względu podejmuje liczne działania w aspekcie zarówno pomocy charytatywnej, jak również wspieraniu polskiego sportu – jest m.in. strategicznym sponsorem pierwszoligowej drużyny piłkarskiej DRUTEX-Bytovia Bytów. O prestiż marki na arenie światowej dbają ambasadorzy – piłkarskie gwiazdy Jakub Błaszczykowski, Philipp Lahm oraz Andrea Pirlo.

mb

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."