Europejska Karta Młodzieżowa EURO26 ENERGA CZARNI SŁUPSK.

Europejska Karta Młodzieżowa EURO26 ENERGA CZARNI SŁUPSK.

Za nami rozpoczęcie nowego roku szkolnego - uczniowie ponownie zasiedli w ławkach, powrócili do swoich rutynowych zajęć, w tym również sportowych. Wielu z nich nie może doczekać się startu rozgrywek ligowych i możliwości zobaczenia w akcji koszykarzy ENERGI CZARNYCH Słupsk. Na szczęście ten moment już niedługo stanie się faktem! Wraz z powrotem do szkolnego cyklu i zajęć sportowych pragniemy zwrócić Państwa uwagę na możliwości, jakie daje Europejska Karta Młodzieżowa EURO26 ENERGA CZARNI SŁUPSK.
Czym jest karta i jakie otwiera możliwości?

Karta EURO26 jest przeznaczona dla wszystkich osób w wieku 5 – 30 roku życia i zawsze ważna 365 dni od momentu jej wyrobienia. Dzięki Karcie młodzi ludzie maja dostęp do ponad 80 000 zniżek w Polsce i Europie, a także możliwość wyboru jednej z 4 polis ubezpieczeniowych dopasowanych do ich potrzeb. Specjalnie dla osób uprawiających sport zostały przygotowane polisy: POLSKA SPORT – dla osób uprawiających sport i nie wyjeżdżających za granicę oraz SPORT – dla osób uprawiających sport w Polsce, ale również podróżujących po świecie. Oba warianty obejmują ochronę ubezpieczeniową nie tylko podczas treningów, ale także podczas zawodów, w szkole, w podróży, w życiu codziennym. Są one przeznaczone dla osób uprawiających sport, zarówno amatorsko, jak i zawodowo.

Karta EURO26 to aż 4 pakiety ubezpieczenia do wyboru oraz dostęp do ponad 80 000 zniżek w Europie i ponad 6 000 zniżek w Polsce.

Karta EURO26 ENERGA CZARNI SŁUPSK POLSKA gwarantuje ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) oraz Odpowiedzialność Cywilną (OC) na terenie Polski. Wysokość ubezpieczenia NNW to 20.000 zł i OC 80.000 zł.
Składka roczna wynosi 50 zł.

Karta EURO26 ENERGA CZARNI SŁUPSK POLSKA SPORT gwarantuje ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) oraz OC w życiu prywatnym i związane z uprawianiem sportów na terenie Polski. Zapewnia ochronę w czasie uprawiania sportu amatorsko i wyczynowo w sekcjach i klubach sportowych, a także sportów wysokiego ryzyka np. jazda konna, wspinaczka, windsurfing. Wysokość ubezpieczenia NNW to 20.000 zł, OC 80.000 zł i 10.000 zł (Sport).
Składka roczna wynosi 65 zł.

Karta EURO26 ENERGA CZARNI SŁUPSK WORLD zawiera polisę gwarantującą pokrycie Kosztów Leczenia (KL)  na terenie całego świata (poza USA i Kanadą) do 60.000 EUR, ubezpieczenie od NNW to 5.000 EUR oraz Odpowiedzialność Cywilną do 20.000 EUR w życiu prywatnym. Zapewnia ochronę w czasie legalnej pracy i nauki za granicą. Doskonale zastępuje ubezpieczenie na uczelni i działa 365 dni w roku.
Składka roczna wynosi 74 zł.

Karta EURO26 ENERGA CZARNI SŁUPSK SPORT zawiera ubezpieczenie KL do 60.000 EUR(poza USA i Kanadą), NNW do 5.000 EUR oraz OC do 20.000 EUR. Przeznaczona jest dla osób uprawiających sporty amatorsko i wyczynowo w sekcjach i klubach sportowych, także sporty wysokiego ryzyka np. jazda konna, wspinaczka, windsurfing. Polisa obejmuje także legalną pracę za granicą.
Składka roczna wynosi 137 zł.

Wszystkie rodzaje Kart dają dostęp do pełnej bazy zniżek w Polsce i Europie (ponad 80 000 zniżek). Karty EURO 26 ważne są zawsze 365 dni od dnia ich wyrobienia. Kartę  EURO26 ENERGA CZARNI SŁUPSK można zamówić na stronie euro26.pl/czarni. Po złożeniu i opłaceniu wniosku, Karta zostanie wystawiona i wysłana na wskazany adres. Polisa działa już od dnia następnego.

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."