"Gryfia" jednym z najbardziej energetycznych miejsc w Polsce!

O  tym, że "Słupsk koszykówką stoi", wie każdy słupszczanin interesujący się lokalnymi wydarzeniami. Od kilkunastu lat stanowimy największą i najbardziej zwartą społeczność kibicowską w naszym mieście, o czym mówi cała Polska. Nie tylko nadajemy trójkolorowych barw temu miastu, ale także dzielimy się z nim nieprzeciętną energią. Drużyna ENERGI CZARNYCH Słupsk przyciąga tysiące kibiców do hali, a drugie tyle przed telewizory.

Twierdza należy do najgorętszych miejsc w Polsce! I nie jesteśmy gołosłowni - mamy na to dowody! Pod względem frekwencji w halach w TBL należymy do czołówki ligi, a derbowy mecz z AZS Koszalin uplasował się na trzecim - po pojedynku z udziałem mistrza Polski oraz meczu w Toruniu - miejscu pod względem ilości kibiców, którzy zasiedli na trybunach. W naszym słupskim piekle zawsze jest tłoczno, ale to spotkanie miało wymiar szczególny.

"Sportowe Fakty" dokonały analizy liczbowej frekwencji w halach. Jak wypadamy na tym tle? Zachęcamy do prześledzenia zestawień. Kliknij tutaj!

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."