Grzegorz Surmacz przeszedł na czarną stronę mocy!

Grzegorz Surmacz przeszedł na czarną stronę mocy!

Informujemy, że Grzegorz Surmacz został nowym zawodnikiem Energi Czarnych. Silny skrzydłowy sezon rozpoczął w Treflu, ale z uwagi na słabe wyniki zespołu w Sopocie postanowiono dokonać zmian i Surmacz opuścił drużynę pod koniec listopada. Nasz nowy gracz zadebiutuje już w sobotnim meczu z BM Slam Stalą Ostrów Wielkopolski.

Grzegorz Surmacz urodził się w 1985 r. we Wrocławiu, jednak już jako dwulatek wyemigrował z rodziną do Kanady. Tam rozwinął się koszykarsko i swoją zawodową karierę rozpoczął już w swojej ojczyźnie, podpisując w 2009 r. kontrakt z AZS Koszalin. W TBL grał także w Poznaniu i we Włocławku, gdzie rozegrał swój najlepszy sezon (2014/2015), notując średnio 8,1 pkt. i 4,5 zb. na mecz. Aktualne rozgrywki rozpoczął w Sopocie, gdzie zdobywał średnio 5,6 pkt. i 5 zb. w każdym spotkaniu.

Surmacz podpisał z Energą Czarnymi kontrakt obowiązujący do końca trwającego sezonu. Został zgłoszony już przez nasz zespół do ligi i zadebiutuje w naszych barwach w sobotę przeciwko BM Slam Stali Ostrów Wielkopolski.

Witamy w drużynie!

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."