HARMONOGRAM PRZYGOTOWAŃ NA SEZON 2013/2014

HARMONOGRAM PRZYGOTOWAŃ NA SEZON 2013/2014

Trzy, dwa, jeden... wystartowali! Na razie jeszcze nie na ligowym parkiecie, ale z sezonem przygotowawczym. Koszykarze ENERGI CZARNYCH Słupsk poznali właśnie plan przygotowań do najbliższych rozgrywek i nie mogą doczekać się pierwszego wspólnego spotkania.

Wszyscy ciekawi jesteśmy nowej jakości, jaka rodzi się na naszych oczach pod wodzą trenera Andreja Urlepa, który od lat kojarzy się z najwyższą marką sportową. Swoim profesjonalnym stosunkiem do pracy z pewnością szybko zarazi podopiecznych z Gryfii, obdzielając ich swoją ponadprzeciętną charyzmą.

Czas, by słupscy kibice również zostali zaznajomieni z wytycznymi poligonu przygotowawczego w sezonie 2013/2014. Nasi żołnierze z polskim paszportem spotkają się w Słupsku 6 sierpnia, 13 sierpnia dołączą do nich posiłki zagraniczne. 18 sierpnia odbędzie się oficjalna prezentacja nowego składu ENERGI CZARNYCH Słupsk.

Po trzydniowych testach medycznych kontynuować będą ciężką pracę na stadionie, gdzie pracować będą nad przygotowaniem fizycznym, po czym przeniosą się do hali, by rozpocząć treningi z piłką. We wrześniu rozegranych zostanie ok. 4 meczów kontrolnych bez udziału publiczności.

Po raz pierwszy będzie można ujrzeć Czarne Pantery w grze na turnieju w Zgorzelcu (20-22 września). Słupski zespół wystąpi tam obok ekip: BK JIP Pardubice, Sahim Galil Gilboa, New Yorker Phantoms Braunschweig, PGE Turów Zgorzelec i Śląsk Wrocław.

Z kolei w dniach 27-29 września rozegrany zostanie Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Słupska, podczas którego Czarni rywalizować będą z AZS-em Koszalin, Treflem Sopot oraz Triumphem Minsk.

Ostatnim etapem przygotowań będzie turniej w Koszalinie (nazwy startujących w nim drużyn zostaną podane w późniejszym terminie).

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."