II Edycja Konkursu Czerwone Lato!

II Edycja Konkursu Czerwone Lato!

W związku z dużym zainteresowaniem naszym zeszłorocznym wakacyjnym konkursem "Czerwone lato" postanowiliśmy ogłosić jego drugą edycję. Ideą konkursu jest kontynuowanie kibicowskich tradycji pomimo przerwy w rozgrywkach między kolejnymi sezonami. Okres ogórkowy wcale nie musi być bezbarwny!

Dlatego wszystkich sympatyków ENERGI CZARNYCH Słupsk zachęcamy do nadsyłania zdjęć zrobionych w różnych miejscach świata, na których widoczni będą kibice ubrani na czerwono i opatrzeni klubowymi emblematami i hasłami związanymi z drużyną ENERGA CZARNI Słupsk. Zdjęcia z dopiskiem CZERWONE LATO wraz z imieniem i nazwiskiem, nr telefonu lub maila należy przesyłać w formacie JPG, i rozmiarze nie przekraczającym 1 MB. Czekamy na nie do końca sierpnia pod adresem: stkssa@energa-czarni.pl. 

Po zebraniu wszystkich propozycji wybrane zostanie najciekawsze i najbardziej oryginalne zdjęcie promujące słupską drużynę poza granicami Słupska. Do wygrania są klubowe gadżety, a zwycięzca konkursu otrzyma karnet na rozrywki rundy zasadniczej sezonu 2012/2013! A zatem do dzieła! Chwytajcie za aparaty i szukajcie oryginalnych pomysłów! Jesteśmy przekonani, że tych ostatnich słupskim kibicom z pewnością nie zabraknie.

Niech piekło płonie w całym sezonie! A także po jego zakończeniu.

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."