KARNETY NA SEZON 2012/2013 już w sprzedaży!

KARNETY NA SEZON 2012/2013 już w sprzedaży!

Informujemy, że w dniu dzisiejszym rozpoczyna się dystrybucja karnetów na mecze ENERGI CZARNYCH Słupsk w sezonie 2012/2013. Wzorem lat ubiegłych obowiązywać one będą na wszystkie mecze w Gryfii w rundzie zasadniczej (11 spotkań) plus mecze Pucharu Polski. Bez drugiej fazy i fazy play-off.

 Karnet stanowi jednocześnie rezerwację wybranego miejsca w hali na czas jego obowiązywania. W tym sezonie sprzedaż karnetów oraz biletów na poszczególne spotkania odbywać się będzie na razie tylko w jednym punkcie:
SWITCH Sport Club, ul. Rybacka na terenie Parku Kultury i Wypoczynku:
poniedziałek - nieczynne;
wtorek, środa, czwartek, niedziela w godz. od 14.00 do 22.00;
piątek i sobota – w godz. od 14.00 - 22.00.

Ceny karnetów w sezonie 2012/2013:

  • 130 PLN
  • 210 PLN
  • 290 PLN
  • 350 PLN
  • 500 PLN
  • 650 PLN

 

W sezonie 2012/2013 rozgrywki podzielono na trzy fazy:

1. pierwsza faza - obejmuje 11 meczów rundy zasadniczej i rozgrywki Pucharu Polski,

2. druga faza  tzw. "szóstki" - w tej fazie rozegranych zostanie 5 spotkań, na które można będzie nabyć (po rundzie zasadniczej) dodatkowy karnet. Posiadacze karnetów z pierwszej fazy posiadać będą automatyczną rezerwację dotychczasowego miejsca przez okres 2 dni.

3. trzecia faza tj. play off – również istniała będzie możliwość nabycia karnetu na tę fazę rozgrywek,  na zasadach podobnych jak w punkcie drugim czyli posiadacze karnetów z drugiej fazy posiadać będą automatyczną rezerwację dotychczasowego miejsca przez okres 2 dni.

O terminach rozpoczęcia sprzedaży karnetów dodatkowych na kolejne fazy rozgrywek, będziemy informować osobnymi komunikatami.

Przypominamy, że istnieje możliwość uprzedniej rezerwacji miejsc na karnet .Z opcji zarezerwowania miejsc można skorzystać za pośrednictwem strony internetowej REZERWACJA INTERNETOWA, a następnie z wydrukowanym potwierdzeniem rezerwacji udać się do SWITCH Sport Clubu i odebrać karnet.

 

REZERWACJA MIEJSC NIE JEST KONIECZNA. Zakupu karnetu można dokonać również bez wcześniejszej rezerwacji. Szczegóły dot. rezerwacji JAK ZAREZERWOWAĆ PRZEZ INTERNET

Rezerwacje internetowe można będzie zrealizować tylko w SWITCH Sport Clubie w ciągu 48 godzin.

Posiadacz zakupionego karnetu zobowiązany jest do przestrzegania Regulaminu Imprezy oraz do zachowania karnetu do kontroli przez cały czas trwania imprezy. REGULAMIN IMPREZY

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."