KARNETY NA SEZON 2015/2016

KARNETY NA SEZON 2015/2016

Przed nami XVII sezon występów ENERGI CZARNYCH Słupsk w elitarnym gronie najlepszych drużyn w kraju. Aby uczestniczyć w emocjach najwyższego rzędu, koniecznie trzeba pojawić się w „Gryfii” osobiście! Tylko autentyczny dźwięk bębnów i krzyk wydobywający się z gardeł kibiców może wywołać paraliżujący dreszcz na całym ciele.

Dlatego, Drogi Kibicu, czas zadbać o rezerwację swojej ulubionej miejscówki na trybunach, by spać spokojnym i pewnym snem kibica.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące karnetów na sezon 2015/2016:

  1. Ceny karnetów:

Kategoria

Normalny/Ugowy

KAT. A

230 zł / 185 zł

KAT. B

290 zł / 245 zł

KAT. C

380 zł / 320 zł

KAT. D

455 zł / 395 zł

KAT. E

635 zł

  1. Sprzedaż karnetów dla wszystkich rozpocznie się 26 sierpnia 2015r., przy czym posiadacze karnetów z zeszłego sezonu mają pierwszeństwo wykupu swoich dotychczasowych miejsc do 13 września 2015r.
  2. Przygotowaliśmy dla Was 4 wzory okładek karnetów, spośród których sami będziecie mogli wybrać ten, który trafi do Waszej kieszeni. Wszystkie wzory stanowić będą atrakcyjną pamiątkę kolekcjonerską.
  3. Dystrybucja karnetów odbywać się będzie online lub w następujących punktach stacjonarnych:
Słupsk ESKAPADA Biuro Podróży ul. Jedności Narodowej 2 czynne od poniedziałku do piątku( 10:00-17:00)
Słupsk BESTPROFIT NIERUCHOMOŚCI Szczecińska 81/2 czynne od poniedziałku do piątku( 9:00-17:00)

Uwaga! Podczas wizyty w danym punkcie otrzymacie jedynie potwierdzenie rezerwacji i opłacenia karnetu. Wszystkie karnety zostaną wysłane do Waszych domów przed rozpoczęciem rozgrywek.

  1. Karnety można będzie nabyć bez wychodzenia z domu poprzez stronę internetową naszego operatora: abilet.pl.
  2. Osobom uprawnionym do zniżek przysługiwać będą karnety ulgowe w każdym miejscu hali (z wyłączeniem trybuny VIP), ale należy pamiętać o tym, że w każdym punkcie stacjonarnym trzeba okazać legitymację uczniowską lub studencką (studenci do 26 roku życia). BEZ WAŻNEJ LEGITYMACJI UPRAWNIAJĄCEJ DO ZNIŻKI NIE BĘDZIESZ MIAŁ MOŻLIWOŚCI NABYCIA KARNETU Z NIŻSZĄ CENĄ! Ponadto, podczas meczów w „Gryfii”, posiadacze karnetów ulgowych będą każdorazowo legitymowani przez pracowników ochrony. Brak ważnej legitymacji będzie równoznaczny z niemożnością skorzystania z karnetu ulgowego i odmową uczestnictwa w wydarzeniu sportowym.

Gorąco zachęcamy do jak najszybszego  nabywania karnetów! Pamiętacie: Kto pierwszy – ten lepszy! Zadbajcie o swój komfort i potwierdźcie klubową przynależność. Kupując karnet, fundujecie sobie wielkie sportowe emocje!

W razie problemów lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszym operatorem biletów za pośrednictwem adresu: pomoc@abilet.pl

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."