Kibicu, oddaj głos!

Kibicu, oddaj głos!

Słupszczanie - mobilizujemy się!

Na oficjalnej stronie Polskiej Ligi Koszykówki www.plk.pl rozpoczęło się wśród kibiców głosowanie pod hasłem "Wybieramy najlepsze cheerleaderki i akcje klubów TBL". Stanowi ono podsumowanie sportowej oraz pozasportowej działalności lokalnych środowisk aktywnie tworzących obraz krajowego basketu. W szranki staną najprężniej działające klubu ekstraklasy - wśród nich oczywiście ENERGA CZARNI Słupsk!

Która akcja promocyjna klubów Tauron Basket Ligi była najciekawsza? Która drużyna zorganizowała najbardziej wartościową akcję społeczną? I wreszcie – które cheerleaderki są najpopularniejsze? Zapraszamy do głosowania!

Kibice mogą wybrać najciekawszą akcję promocyjną, najbardziej wartościową akcję społeczną oraz najpopularniejszą grupę cheerleaders.

W każdej z kategorii można oddać jeden głos. Głosowanie zakończy się 3 czerwca, a wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystej Gali Tauron Basket Ligi 15 czerwca.

LINK DO GŁOSOWANIA

Liczymy na energetyczny zryw słupskiej społeczności, która z czystym sumieniem może oddać głos na jeden z najlepszych klubów w Polsce!

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."