Koniec przygody z NBA2K14

Koniec przygody z NBA2K14

W mijającym roku na parkietach polskiej ekstraklasy kilkakrotnie gościło NBA, wprawdzie w wydaniu wirtualnym, ale równie atrakcyjnym i widowiskowym. Właśnie dobiega końca nasza dwumiesięczna akcja z firmą Cenega - wydawcą gry NBA2K14. Po raz pierwszy w historii w najnowszej grze NBA 2K14 pojawiły się najlepsze kluby Euroligi. Fani na całym świecie mogli rozgrywać mecze z zespołami m.in. z Hiszpanii, Włoch, Turcji oraz Grecji. Twarzą tej części serii został zwycięzca nagrody NBA MVP roku 2013, LeBron James i to jego postać widnieje na okładce gry. Jako jeden z najlepszych sportowców swojej generacji, James poprowadził przełomową część serii NBA 2K w przyszłość gier sportowych, by zapewnić najlepsze doznania z gry. Grę można zobaczyć dzięki firmie Cenega, dystrybutorowi NBA 2K14 w Polsce.

Wszyscy moi przyjaciele, rodzina i znajomi wiedzą jak mocno potrafi mnie wciągnąć ta gra. - przyznaje zawodnik ENERGI CZARNYCH Słupsk Garrett Stutz, jeden z wieloletnich fanów gry, który również w Słupsku relaksuje się z jej udziałem.

Z kolei Jordan Hulls to wielki fan postaci LeBrona Jamesa, którego sylwetkę świetnie zna w najdrobniejszych szczegółach:

Ten człowiek to już żywa legenda – stwierdza Jordan – jego kariera obejmuje zwycięstwo w NBA w 2012 roku i nagrodę w finałach NBA dla Najlepszego Gracza (MVP) oraz cztery wyróżnienia w tej kategorii, 9 wystąpień w corocznych Meczach Gwiazd, 6 wyborów do pierwszej ligi zespołów NBA oraz 2 złote medale olimpijskie. Wszystko to czyni go niekwestionowaną gwiazdą, na której wzorują się kolejne pokolenia młodych koszykarzy.

Zacząłem od proponowanego meczu, czyli powtórki z zeszłorocznych finałów, Spurs vs Heat. Mimo tego, że graficznie gra nie różni się zbytnio do poprzedniczki, powala ilość nowych animacji. Jest ich znacznie więcej, prawie 3000, bardzo duża liczba tych animacji jest charakterystyczna dla konkretnych graczy. Poza zwiększoną liczbą animacji, zwróciłem uwagę na to, że gra chodzi znacznie płynniej. Nie tylko podczas gameplayu, ale także w menu, tzw. game modes wczytują się znacznie szybciej – ocenia fachowo Rocky Trice – przyznający się do drobnego uzależnienia od NBA 2K.

Nic zatem dziwnego, że chęć wygrania gry NBA 2k14 wyzwoliła równie gorące emocje wśród kibiców basketu. Wielu z nich wyrastało na meczach najlepszej ligi świata transmitowanych w polskiej telewizji, zasilając z czasem polskie hale ligowe. Konkursy z grą jako trofeum wyzwoliły zaciętą sportową walkę, co potwierdza ogromną siłę jej oddziaływania oraz nieprzeciętną popularność. Ci, którzy nie zdobyli jej podczas meczów, powinni jak najszybciej postarać się o zdobycie tej wyjątkowej gry, bo jest ona gwarancją zarówno dobrej zabawy, jakości, jak i wyjątkowo gorących emocji, znanych z amerykańskich parkietów.

Dla kibiców ENERGI CZARNYCH Słupsk przygotowaliśmy z okazji zakończenia akcji specjalną okolicznościową tapetę na pulpit komputera, mamy nadzieję, że będzie Wam się podobać równie mocno jak sama gra.

Tapety do pobrania

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."