Maxi Energa na III miejscu!

Maxi Energa na III miejscu!

Nie tylko koszykarze ENERGI CZARNYCH Słupsk odnoszą ostatnio spektakularne sukcesy, jak choćby zwycięstwo w derbowym pojedynku z AZS-em Koszaln. W ślad za nimi poszły nasze dzielne dziewczyny, wspierające na co dzień Czarne Pantery podczas meczów ligowych w Gryfii. Niestety, nie mogły być świadkami wygranej z sąsiadem zza miedzy oraz bicia rekordu głośności, jednak ich absencja była w pełni usprawiedliwiona.

 

[gallery link="file" order="DESC" orderby="post_date"]

Dziewczyny absolutnie nie próżnowały, próbowały wtym samym czasie zdobyć inne parkiety! I to z doskonałym skutkiem! Cheerleaders Maxi Energa Słupsk rywalizowały podczas XVII Mistrzostw Polski Cheerleaders, które odbywały się w dniach 15-16.03.2014. Po dwóch dniach zmagań dostały się do ścisłego finału najlepszych grup w Polsce. 9 sędziów PSCh i Federacji Europejskiej ocenili Maxi Junior bardzo wysoko, klasyfikując je na IV miejscu, a Seniorki Maxi Energa na III miejscu, z nominacją do reprezentowania naszego kraju w Anglii w czerwcu 2014.

To niewątpliwie ogromny sukces Cheerleadres Maxi Energa. Jesteśmy dumni z naszych dziewczyn i mocno trzymamy za nie kciuki w dalszych zmaganiach.

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."