Multisalon AUTO DIUG i IGMAR AD z nami na kolejny sezon!

Multisalon AUTO DIUG i IGMAR AD z nami na kolejny sezon!

Bardzo serdecznie ponownie witamy w gronie sponsorów ENERGI CZARNYCH Słupsk Multisalon AUTO DIUG i IGMAR AD. Miło nam przekazać informację o podpisaniu umowy sponsorskiej między słupskim klubem a Multisalonem AUTO DIUG i IGMAR AD, który postanowił wesprzeć wizerunkowo i marketingowo działania drużyny ENERGA CZARNI Słupsk.

Przygodę z motoryzacją pracownicy salonu rozpoczęli w latach 70- tych, kiedy to powstała firma Auto Diug. Od początku istnienia właściciele tworzyli wizerunek sprawnie zarządzanego przedsiębiorstwa, nastawionego na wysoką jakość świadczonych usług, stąd liczne inwestycje podnoszące kwalifikacje pracowników oraz rozbudowa infrastruktury firmy. Swoje pierwsze doświadczenie w sprzedaży samochodów nowych firma zdobywała od roku 1992 – rozpoczynając współpracę z marką Renault, a w roku 1997 podpisała z Fiat Auto Poland kontrakt handlowy na sprzedaż samochodów i części oraz świadczenia usług dla pojazdów marki Fiat i Alfa Romeo. Od tego momentu rozpoczął się okres dynamicznego rozwoju – podpisywano kolejne umowy dealerskie na sprzedaż i obsługę serwisową samochodów marek Seat, Isuzu i SsangYong, którym salon pozostaje wierni do dziś. W realizowaniu celu i zdobywaniu interesujących rynków firma od 2010 roku podjęła się sprzedaży samochodów marki Honda pod nazwą Igmar AD Sp. z o.o. W karty historii firmy wpisał się również bardzo znacząco rok 2013, kiedy to w miesiącu maju do dyspozycji klientów oddany został nowy funkcjonalny obiekt dedykowany marce Honda, zmieniając tym samym jego dotychczasową lokalizację. Powstały na jego terenie dział sprzedaży, serwisu oraz nowoczesna linia trakcji diagnostycznej wydatnie zwiększyły zakres oferowanych przez salon usług. Idąc za ciosem, firma jeszcze tego samego roku rozpoczęła nową inwestycję – tym razem spod znaku Hyundai-a. Nowy obiekt powstał w zaskakującym tempie 6 miesięcy od momentu rozpoczęcia budowy do chwili jego otwarcia. Nowoczesny obiekt wzniesiony zgodnie z linią architektoniczną i wymogami Hyundai, spełnia wszystkie standardy, według których marka buduje obiekty w świecie. Nowy punkt oferuje wszystkie zakresy działalności w tym: salon sprzedaży samochodów nowych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz  sprzedaż części zamiennych.

Główna siedziba Multisalonu AUTO DIUG i IGMAR AD mieści się w Słupsku przy ulicy Poznańskiej. Bliskość obu firm pozwala na sprawną współpracę opierającą się na szerokiej i atrakcyjnej ofercie handlowej oraz usługowej.

W imieniu naszego sponsora zapraszamy do salonów:

AUTO DIUG Multisalon
76-200 Słupsk, ul. Poznańska 74
tel. (59) 848 99 99, fax (59) 848 99 95
e-mail: biuro@autodiug.pl, www.autodiug.pl

IGMAR AD Sp. z o.o.
76-200 Słupsk, ul. Poznańska 71C
tel. (59) 845 21 11
e-mail: biuro@igmarAD.pl, www.igmarAD.pl

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."