Nasza poczciwa staruszka niepokonana!

Nasza poczciwa staruszka niepokonana!

Wiele kontrowersji związanych jest ostatnio z halą Gryfia, która od początku występów koszykarzy ENERGI CZARNYCH Słupsk w ekstraklasie była i jest ich jedyną i jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce siedzibą.

Z każdym rokiem coraz trudniej dostosować ją do wymogów regulaminowych PLK, ale w tle tej trudnej dyskusji pojawiają się niesamowicie pozytywne informacje! W posezonowym raporcie władz ligi, który został opublikowany na oficjalnej stronie PLK czytamy:
"Hale wypełnione były w 49,3 procentach, ale tę liczbę znacznie zaniżają ogromne hale Ergo Arena w Sopocie i Atlas Arena w Łodzi. Najbardziej wypełnione były w tym sezonie hale Energi Czarnych Słupsk (średnio 94,9 procent zajętych miejsc), PGE Turowa Zgorzelec (87,7), Zastalu Zielona Góra (84,3) oraz AZS Koszalin (78,1)".
Oczywiście, to głównie zasługa słupskich kibiców, którzy podczas każdego meczu wypełniali słupską Twierdzę "po brzegi", nawet wtedy, gdy były one transmitowane w TV.
A zatem, nie mamy wątpliwości, hala Gryfia, pomimo swoich niedoskonałości, jest w doskonałej formie! Po raz kolejny potwierdza się teza, że słupskie piekło jest najlepsze i jedyne w swoim rodzaju!

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."