NBA 2K16 wciąż z Energą Czarnymi

NBA 2K16 wciąż z Energą Czarnymi

Sezon 2015/2016 będzie kolejnym, w którym kibice Energi Czarnych będą mieli okazję wygrać w trakcie meczów swojej drużyny najnowszą edycję serii - NBA2K16! „Szesnastka" swoją oficjalną premierę będzie miała już 29 września.

NBA 2K16 to najnowsza i najbardziej dopracowana gra cieszącej się ogromną popularnością serii. Gra została wydana na wszystkie najpopularniejsze platformy, oferując graczom z całego świata m.in. możliwość wcielenia się we wszystkich zawodników NBA, pokierowanie losami swoich ulubionych drużyn, a także zostanie gwiazdą najlepszej koszykarskiej ligi świata. NBA 2K16 to także znakomita gra dla miłośników rywalizacji na żywo - czy to przez sieć, czy z wykorzystaniem jednej konsoli.

NBA 2K16 oferować będzie wiele rozmaitych trybów single i multiplayer. W odniesieniu do poprzednich części poprawiona została oprawa graficzna, urzeczywistniając wygląd detali i otoczenia, jak np. koszulek, butów, publiczności. W produkcji gry udział brał znany kibic New York Knicks i reżyser filmowy Spike Lee, za sprawą którego gracze otrzymają całkowicie nową linię fabularną.

[gallery link="file" order="DESC" columns="5" orderby="post_date"]

Na okładkach NBA 2K16 w zależności od egzemplarza będzie można znaleźć Stephana Curry'ego, Jamesa Hardena, Anthonego Davisa, a pre-order opatrzono podobizną Michaela Jordana. Wersje międzynarodowe promują natomiast europejskie gwiazdy - Tony Parker, Denis Schroeder oraz Marc i Pau Gasol.

W kolejnym roku współpracy Energi Czarnych z NBA 2K kibice będą mieli okazję stać się posiadaczami najnowszej gry, która będzie regularną nagrodą w konkursach organizowanych w przerwach spotkań TBL. Zachęcamy do udziału!

mb

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."