Niezbędnik posiadacza karnetu

Niezbędnik posiadacza karnetu

Trzy, dwa, jeden… już prawie wystartowali! Przed nami XVI sezon występów ENERGI CZARNYCH Słupsk w elitarnym gronie najlepszych drużyn w kraju. Będzie on wyjątkowy pod wieloma względami, o czym przekonacie się niebawem. Aby uczestniczyć w piekielnie gorących emocjach, trzeba osobiście pojawić się w hali ”Gryfia”! Tylko autentyczny dźwięk bębnów i krzyk wydobywający się z gardeł kibiców może wywołać paraliżujący dreszcz na całym ciele!

Dlatego, Drogi Kibicu, przygotowaliśmy dla Ciebie udogodnienie, dzięki któremu będziesz mógł spać spokojnie, nie martwiąc się o swoją wejściówkę na mecz czy ulubione miejsce na trybunach. Od tego sezonu pewność tę będziesz mógł zmieścić w małej kieszeni spodni lub marynarki i nosić cały czas ze sobą.

Uwaga, ogłaszamy, że wystartowała sprzedaż  nowych, specjalnie dla Was zaprojektowanych, karnetów na sezon 2014/2015! Ponieważ w związku ze zmianą operatora ich dystrybucja odbywać się będzie na nowych zasadach, zalecamy szczegółowo zapoznać się z poniższym „niezbędnikiem karnetowicza”:

  1. Ceny karnetów na sezon 2014/2015 będą wyższe niż w poprzednich sezonach, co związane jest z poszerzeniem ligi oraz zmianą systemu rozgrywek (brak fazy szóstkowej). Aż 15 meczów rundy zasadniczej rozegrają reprezentanci wszystkich zespołów! Będzie jeszcze więcej koszykówki i jeszcze więcej emocji! Poznacie i zobaczycie nowe zespoły w ekstraklasie. Aby podziękować Wam za obecność w hali i doping, przygotowaliśmy GRATIS w postaci jednego darmowego meczu.

CENY KARNETÓW:

KATEGORIA

ULGOWY

NORMALNY

Kategoria A

170

215

Kategoria B

230

270

 Kategoria C

300

355

 Kategoria D

370

425

Kategoria E (sektor VIP)

brak

595

 Kategoria F (sektor VIP – pierwsze 3 rzędy)

brak

855

  1. Przygotowaliśmy dla Was aż 6 wzorów okładek karnetów! Sami będziecie mogli zadecydować o tym, który trafi do Waszej kieszeni. Zapewniamy, że wszystkie stanowić będą atrakcyjną pamiątkę kolekcjonerską. Wyborów możecie dokonać w aż 3 punktach stacjonarnych! Ich zaletą są długie godziny otwarcia oraz zlokalizowanie w różnych częściach miasta.

Uwaga! Podczas wizyty w wybranym punkcie stacjonarnym, otrzymacie jedynie potwierdzenie rezerwacji i opłacenia karnetu. Wszystkie karnety zostaną wysłane do Waszych domów Pocztą Polską do 30 września 2014r.! W kopercie znajdziecie ponadto kibicowskie gadżety – niespodzianki przygotowane przez sponsorów, m.in. smycze z nazwą i logiem drużyny! Karnety będą mieć formę plastikowych kart, podobnych parametrami do kart kredytowych. Dzięki temu nie zajmą dużo miejsca w portfelu bądź kieszeni i nie zniszczą się w trakcie użytkowania.

  1. Karnety można nabyć, nie wychodząc z domu! Na stronie internetowej abilet.pl
  2. Karnety ulgowe będzie można w każdym miejscu (z wyłączeniem trybuny VIP), dlatego od tego sezonu szczególnie mocno monitorowane, dlatego należy pamiętać o tym, że w każdym punkcie stacjonarnym trzeba okazać legitymację uczniowską lub studencką (studenci do 26 roku życia). Bez ważnej legitymacji uprawniającej do zniżki nie będziesz miał możliwości nabycia karnetu z niższą ceną! Ponadto, podczas  meczów w „Gryfii” posiadacze karnetów ulgowych będą każdorazowo legitymowani przez pracowników ochrony! Brak ważnej legitymacji będzie równoznaczny z niemożnością skorzystania z karnetu ulgowego i odmową uczestnictwa w wydarzeniu sportowym.

Gorąco zachęcamy do jak najszybszego rezerwowania miejsc i nabywania karnetów! Pamiętajcie: Kto pierwszy – ten lepszy!

W razie problemów lub wątpliwości prosimy o kontakt z pracownikami klubu za pośrednictwem adresu: redakcja[at]energa-czarni.pl

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."