NOWY SPONSOR: Salon Urody

NOWY SPONSOR: Salon Urody "Dotyk piękna"

Jest nam niezmiernie miło powitać w gronie sponsorów drużyny ENERGA CZARNI Słupsk nowego sponsora- Salon Urody "Dotyk Piękna" mieszczący się na najniższym poziomie Galerii Słupsk. Idea "piękniejszej strony Czarnych Panter" od niedawna żywo propagowana jest medialnie przez słupski klub, tym bardziej cieszymy się na pomysł współpracy.

fanpage Dotyk Piękna

Salon "Dotyk Piękna" w Galerii Słupsk należy do elitarnego grona Salonów Expert L'Oreal Professionnel. Salon Expert jest gwarancją najwyższej jakości usług fryzjerskich. Personel regularnie uczestniczy w szkoleniach i pokazach organizowanych przez Akademię L'Oreal Professionnel oraz Montibello. Fryzjerzy pracują wyłącznie na ekskluzywnych produktach marki L'Oreal oraz Montibello, oferując pełen zakres usług. Każdy stylista pełni funkcję doradcy – Klient zawsze może liczyć na fachową diagnozę. Kreowany jest wizerunek osoby indywidualnie dobrany do typu jej urody, temperamentu i stylu bycia.

Oto pierwszy efekt zawiązanego partnerstwa, który z pewnością będzie przemiłym prezentem dla kibiców ENERGI CZARNYCH:
Z przyjemnością informujemy, że z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy specjalną promocję pod hasłem „WSPIERAMY KIBICÓW CZARNYCH”.

Komuś marzy się w wyglądzie duża zmiana jako ciekawy prezent pod choinkę? A może oczekujesz od siebie czegoś więcej…? Twoje włosy są niezdyscyplinowane i oczekujesz zmiany…! Już nie musisz oglądać się na innych..! Jeśli nie masz pomysłu na świąteczny upominek dla siebie - świetnie trafiłaś(eś)!

Dla wszystkich kibiców Czarnych, Pań i Panów czekają w Salonie Urody Dotyk Piękna rabaty, oraz ciekawe prezenty. Każdy Kibic Czarnych wygrywa..! Wystarczy, że udasz się do Salonu Dotyk Piękna w Galerii Słupsk Poziom -1 do końca br. roku z ważnym karnetem, lub biletem skorzystasz z usługi fryzjerskiej, a otrzymasz super prezent. Od teraz już trwa przedświąteczna promocja specjalnie dla Ciebie…!

Zapraszamy do salonu we wszystkie dni tygodnia Poniedziałek -Sobota od 9.00 do 21.00 Niedziela od 10.00 do 20.00. Więcej informacji uzyskacie Państwo w Salonie Dotyk Piękna w Galerii Słupsk POZIOM -.

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."