Oficjalna prezentacja Czarnych Panter w sezonie 2015/2016

Oficjalna prezentacja Czarnych Panter w sezonie 2015/2016

Drodzy Kibice,
czy zaczyna Wam towarzyszyć dreszcz piekielnych emocji związanych z przygotowaniami do sezonu 2015/2016? Macie ochotę usłyszeć już huk bębnów i wrzask kibicowskich gardeł? Czas oficjalnie zaprezentować Wam tych, którzy czekają na zapełnienie trybun równie mocno!

W piątek rozpoczynamy jubileuszowy XX Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Słupska. Będzie to doskonała okazja do rozpalenia naszego gorącego kotła, który musi płonąć przez cały czas ligowych rozgrywek. Należy zatem podłożyć pod niego solidny kawałek materiału...

Dlatego potrzebujemy Waszych rąk, serc i zaangażowania! Tego dnia musi być w Twierdzy piekielnie głośno, ogniście i z pazurem! Pamiętajcie - jaka inauguracja, taki cały sezon!

Widzimy się wszyscy w hali "Gryfia" w piątek o 18.50. Zaprezentujemy Wam tegoroczny skład kadrowy, drużynie zaprezentujemy Was - najlepszych Kibiców w koszykarskiej Polsce! Uroczystego otwarcia turnieju dokona Prezydent Miasta Słupska - Robert Biedroń.

Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji i niespodzianek, ale po ich odbiór musicie zgłosić się osobiście. Serdecznie zapraszamy!

Bilety na każdy dzień turnieju będą dostępne w kasie hali "Gryfia" na godzinę przed rozpoczęciem pierwszego meczu.

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."