Pełną parą przez Play-Offy!

Pełną parą przez Play-Offy!

„Stoi na stacji lokomotywa…”- pamiętacie te słowa? Pojawiły się one na stronie ENERGI CZARNYCH Słupsk w poprzednim sezonie tuż po ostatnim gwizdku w szóstkach i zapoczątkowały kampanię o kryptonimie „po Stelmecie do celu”. Pełną parą ruszyliśmy wówczas do ataku w grze w parach!


Drodzy Kibice, przed nami najważniejsza część sezonu 2013/2014, na którą czekaliśmy niecierpliwie, śledząc w ostatnich kolejkach wszystkie ligowe rozstrzygnięcia. Wiemy już, na jakiej stacji zatrzymała się lokomotywa - skierowana jest na Sopot i w tę stronę odbędzie swoją pierwszą jazdę po rozgrzanych szynach!

Zespół z Sopotu wyjątkowo szybko pędził ostatnio po swoim szlaku, jest silny, waleczny i rzadko zatrzymuje się w swojej podróży, by odpocząć. Liczby pokazują, że nasz pojazd nie nadąża za ową machiną, niczym polskie tory za Pendolino. Ale prawdziwa jazda nie opiera się na liczbach i teoretycznych założeniach! W każdej chwili można nadać lokomotywie nową prędkość!

Wszystko zależy od jakości wlewanego do niej paliwa. Tym paliwem jesteście Wy - Drodzy Kibice- dlatego zapraszamy, byście wskoczyli do pociągu z logiem ENERGA CZARNI Słupsk i rozpędzili go po torach jak nigdy wcześniej! Czas odbyć zwycięską podróż do miasta zakochanego w koszykówce, które z pewnością będzie chciało wykoleić nas szybko. Ale my się nie damy, usprawniliśmy nasz sprzęt, naoliwiliśmy przerdzewiałe fragmenty, dokręciliśmy śruby i dumnie oczekujemy na stacji. Lokomotywa stoi na bocznicy, ale z pewnością nie niszczeje - ładowana jest energią zawodników i trenerów Czarnych Panter. Strugi wylanego potu, kilometry przebiegnięte po parkietach, zdarcia, otarcia i drobne usterki- wszystko to wypełniało żywot pędzącej po torach maszyny w ostatnich tygodniach.

Przed lomotywą najważniejszy do pokonania odcinek, ale maszyna jest zwarta i gotowa. Maszynista wciąż na stanowisku, pasażerowie w komplecie, zwrotnica kończy nastawiać właściwy tor tej trudnej trasy, podczas której pojawi się zapewne jeszcze wiele przeszkód. Im goręcej, tym sprawniej do celu!

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."