Piękniejsza strona Czarnych Panter

Piękniejsza strona Czarnych Panter

Kiedy po raz pierwszy usłyszałam o tym pomyśle, uśmiechnęłam się sceptycznie. Po chwili jednak w mojej głowie pojawiły się liczne obrazki z hali Gryfia, wśród których królowały te z pięknymi słupszczankami na trybunach i wokół parkietu. - A dlaczego nie?- pomyślałam- Przecież piękno koszykówki nie wynika tylko z podziwiania akcji na parkiecie.

W jego sąsiedztwie toczy się zupełnie inna gra! Panowie spoglądają na piękne panie, panie zerkają nieśmiało na kibicujących panów. Niektórzy opanowali tę wymianę spojrzeń do perfekcji. Bo przecież piękno jest po to, by je podziwiać! A pięknych słupszczanek z pewnością nie brakuje.

Dlatego z przyjemnością ogłaszam, Drogie Panie, że z dniem dzisiejszym inaugurujemy konkurs "ZOSTAŃ TWARZĄ ENERGI CZARNYCH Słupsk". Poszukujemy kobiety odważnej, z tradycyjnym dla Czarnych Panter pazurem, ciekawej, magnetyzującej i wyzwalającej w mężczyznach PIEKIELNĄ ENERGIĘ! Jedynym ograniczeniem jest wiek- musisz mieć skończone 18 lat (niepełnoletnie fanki mogą wziąć udział w naszym konkursie pod warunkiem ukończenia 16 lat oraz dostarczenia pisemnej zgody rodziców na wzięcie udziału w konkursie i późniejszych akcjach marketingowych klubu). Chcemywprowadzić nieco więcej kobiecego pierwiastka do tej zdominowanej przez mężczyzn dyscypliny.

Nagrodą dla zwyciężczyni będzie sesja zdjęciowa dla ENERGI CZARNYCH Słupsk, indywidualna sesja zorganizowana przez Lukasza Chyrka (www.chyrek.com.pl) oraz zdjęcie do kalendarza ECS na rok 2013. Gra jest warta świeczki!

Na zgłoszenia (3 zdjęcia, w tym jedno „en face" (twarz od przodu) oraz jedno calej sylwetki w pozycji stojącej + kilka informacji na temat swojej osoby)

Czekamy do 15 sierpnia, można je przesyłać drogą mailową na adres:

redakcja@energa-czarni.pl

 

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."