PLAN PRZYGOTOWAŃ

PLAN PRZYGOTOWAŃ

Lato latem, wakacje wakacjami, ale dla Czarnych Panter powoli kończy się czas błogiego urlopowania! 26 sierpnia w Słupsku zameldują się trenerzy oraz zakontraktowani gracze, którzy będą reprezentować barwy ENERGI CZARNYCH Słupsk w sezonie 2015/2016. Wstępny plan przygotowań do rozrywek ligowych został nakreślony i przedstawia się następująco:

  1. Pierwsze spotkanie drużyny podczas obowiązkowych badań medycznych 26.08.
  2. 2 tygodnie treningów w hali i w terenie otwartym ze szczególnym uwzględnieniem pracy nad przygotowaniem fizycznym, motorycznym, wytrzymałościowym.
  3. Udział w Turnieju o Puchar Prezydenta Koszalina, który rozegrany zostanie w dniach 11-13 09. (ENERGA CZARNI Słupsk, Wilki Morskie Szczecin, Polfarmex Kutno i AZS Koszalin).
  4. Udział w 13. Memoriale im. Wojciecha Michniewicza w Toruniu, który rozegrany zostanie w dniach 18-20 09. (ENERGA CZARNI Słupsk, Śląsk Wrocław, Trefl Sopot, Polski Cukier Toruń).
  5. Udział w Kasztelan Basketball Cup we Włocławku w dniach 25-26 09. (ENERGA CZARNI Słupsk, Wilki Morskie Szczecin, Anwil Włocławek).
  6. Udział w Turnieju o Puchar Prezydenta Słupska, który zostanie rozegrany w dniach 2-3 10. (ENERGA CZARNI Słupsk, AZS Koszalin, Polski Cukier Toruń, Asseco Gdynia).

Rozgrywki ligowe wystartują w drugim tygodniu października.

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."