Pomoc dla Julity!

Pomoc dla Julity!

XVII Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Słupska to pierwsza w tym sezonie okazja do wsparcia tych, którzy poprzez pozytywne emocje, jakie wyzwalają występy słupskich koszykarzy w ekstraklasie, mogą liczyć na hojność kibiców i sympatyków drużyny. A ich pomoc wielokrotnie już okazywała się bezcenna, mamy nadzieję, że wspólnymi siłami będziemy kontynuować tę chlubną tradycję.

Najbliższa okazja pojawi się już w sobotę podczas pierwszego dnia turnieju. Licytowana będzie piłka z podpisami nowego składu ENERGI CZARNYCH, a dochód z licytacji przeznaczony będzie dla Julity. Dziewczynka jest chora na serce, ale nie została zakwalifikowana do kolejnego zabiegu kardiologicznego w naszym kraju. Operacja jest jednak niezbędna, by Julita mogła żyć. Jej rodzice postanowili zatem zebrać pieniądze na własną rękę, co nie jest proste. Potrzebują ok. 114 tys. PLN na przeprowadzenie operacji w Monachium, udało się im zebrać już połowę tej kwoty.

Z kolei w niedzielę, w drugim dniu turnieju, kibice będą mieli okazję do wylicytowania bardzo atrakcyjnego pobytu w Ośrodku "Kormoran" z profesjonalnym SPA. Wartość weekendowego pobytu wyceniona została na 1200 PLN. To niepowtarzalna okazja do zafundowania sobie relaksu połączona ze świadomością, że wypłynęła ona z pomocnej dłoni wyciągniętej w stronę Julity.

Oczywiście nadal czekamy na zebrane przez Was nakrętki, one również przekazane zostaną potrzebującym.

Drodzy Kibice, liczymy na Wasz czynny udział w organizowanych przez nas akcjach charytatywnych. Pamiętajcie, że w grupie siła!

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."