POMORSCY KIBICE RAZEM!

POMORSCY KIBICE RAZEM!

Ponieważ zespół ENERGI CZARNYCH Słupsk pozostał na polu ligowej walki jako ostatni niepokonany przedstawiciel Pomorza, po raz pierwszy postanowiliśmy zespolić Pomorskie moce, by wydrzeć gościom z Południa półfinałowe zwycięstwa!

Dlatego z radością informujemy, że fani innych pomorskich drużyn (KING Wilków Morskich Szczecin, AZS Koszalin, Asseco Gdynia, Trefla Sopot, Polpharmy Starogard Gdański i Twardych Pierników), którzy posiadają karnety na sezon 2014/2015, mogą zasiąść ZA DARMO na rozgrzanych trybunach Twierdzy i przyłączyć się do dopingowania Czarnych Panter w rywalizacji z PGE Turowem Zgorzelec! Stwórzmy razem zwartą nadmorską armię, która nie boi się nikogo! W grupie siła!

Na co dzień reprezentujemy rożne barwy i symbole, jednak na tym etapie rozgrywek TBL stanowimy solidarną grupę Ludzi Północy, którzy zrobią wszystko, by to jej teren stał się najsilniejszym w Polsce. Jeśli macie ochotę przyłączyć się do walki pod wodzą Donaldasa Kairysa i spółki- zapraszamy.

Aby znaleźć się na specjalnie przygotowanym sektorze w słupskiej Hali Gryfia potrzeba mniej czasu, niż do wykonania rzutów osobistych. Wystarczy przesłać e-mail* (stkssa@energa-czarni.pl) ze swoim imieniem i nazwiskiem, w tytule wpisując: POMORSCY KIBICE RAZEM. Odbiór biletu na mecz po okazaniu karnetu ukochanej drużyny na sezon 2014/15 oraz dokumentu tożsamości w kasie hali Gryfia. Energa Czarni Słupsk - Let's play together!

*Maile można wysłać do środy 13.05.2015 do godz. 24:00.

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."