POMORSCY KIBICE RAZEM: mecz nr 4!

POMORSCY KIBICE RAZEM: mecz nr 4!

W czwartkowy wieczór zostanie rozegrany czwarty mecz w rywalizacji półfinałowej pary ENERGA CZARNI Słupsk - PGE Turów Zgorzelec. Na spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 17.45, serdecznie zapraszamy wszystkich POMORSKICH KIBICÓW, którzy chcą pomóc dopingiem ostatniemu zespołowi z północnej Polski, jaki pozostał na polu walki w TBL.

Przypominamy, że po raz pierwszy postanowiliśmy zespolić Pomorskie moce, by wydrzeć gościom z Południa półfinałowe zwycięstwa!

Dlatego z radością informujemy, że fani innych pomorskich drużyn (KING Wilków Morskich Szczecin, AZS Koszalin, Asseco Gdynia, Trefla Sopot, Polpharmy Starogard Gdański i Twardych Pierników), którzy posiadają karnety na sezon 2014/2015, mogą zasiąść ZA DARMO na rozgrzanych trybunach Twierdzy i przyłączyć się do dopingowania Czarnych Panter w rywalizacji z PGE Turowem Zgorzelec! Stwórzmy razem zwartą nadmorską armię, która nie boi się nikogo! W grupie siła!

Na co dzień reprezentujemy rożne barwy i symbole, jednak na tym etapie rozgrywek TBL stanowimy solidarną grupę Ludzi Północy, którzy zrobią wszystko, by to jej teren stał się najsilniejszym w Polsce. Jeśli macie ochotę przyłączyć się do walki pod wodzą Donaldasa Kairysa i spółki- zapraszamy.

Aby znaleźć się na specjalnie przygotowanym sektorze w słupskiej Hali Gryfia potrzeba mniej czasu, niż do wykonania rzutów osobistych. Wystarczy przesłać e-mail* (stkssa@energa-czarni.pl) ze swoim imieniem i nazwiskiem, w tytule wpisując: POMORSCY KIBICE RAZEM. Odbiór biletu na mecz po okazaniu karnetu ukochanej drużyny na sezon 2014/15 oraz dokumentu tożsamości w kasie hali Gryfia. Energa Czarni Słupsk – Let’s play together!

*Maile można wysłać do czwartku 21.05.2015 do godz. 10:00.

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."