POMÓŻMY BŁAŻEJOWI: Licytacja Medalu i stroju Bryana Davisa

POMÓŻMY BŁAŻEJOWI: Licytacja Medalu i stroju Bryana Davisa

Podczas piątkowego meczu pomiędzy ENERGĄ CZARNYMI Słupsk a AZS-em Koszalin po raz kolejny zwrócimy się do kibiców słupskiej drużyny o pomoc, tym razem dla Błażeja Bukowskiego.

Mały Błażej cierpi na zespół wad wrodzonych (wada rozwojowa ośrodkowego układu nerwowego, wada rozwojowa lewej nerki, wada serca, atopowe zapalenie skóry), jego życie od chwili narodzin naznaczone jest bólem i cierpieniem. Dlatego wraz z rodzicami chłopca chcemy zrobić wszystko, by proces dorastania uczynić mu jak najbardziej normalnym.

Wielokrotnie przekonywaliśmy się, że kibice Czarnych Panter potrafią jednoczyć się w podobnych akcjach i nie pozostawiają naszych apelów bez odzewu. Mamy nadzieję, że i tym razem otworzą swoje piekielnie gorące serca. Podczas piątkowych derbów zostaną wystawione do licytacji cenne pamiątki związane z historią ENERGI CZARNYCH Słupsk: brązowy medal oraz biały komplet z numerem Bryana Davisa- jednego z najlepszych centrów zespołu. Cały dochód pieniężny zostanie przekazany rodzicom Błażeja.

Podajemy również link, pod którym znajdą Państwo inne dane umożliwiające przekazywanie wpłat dla Błażeja, w tym 1% podatku: http://dzieciom.pl/podopieczni/16979.
Pamiętajcie, że dobro uczynione innym, wraca...

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."