Prezentacja drużyny w sezonie 2014/2015

Prezentacja drużyny w sezonie 2014/2015

Wraz z początkiem września do Słupska przyjadą przedstawiciele Rady Europy, na czele z Axelem Fischerem - przewodniczącym jednej z podkomisji Rady. Celem ich wizyty w naszym mieście będzie oficjalne i uroczyste przekazanie miastu Nagrody Europy. Słupsk dołączył do elitarnego grona europejskich samorządów wyróżnionych Nagrodą Główną Rady Europy. Z tej okazji odbędzie się w dniach 5 i 6 września dwudniowa impreza.

Według miejskich urzędników - dwudniowa impreza z okazji otrzymania przez Słupsk Nagrody Europy 2014 będzie doskonałą okazją do zaprezentowania wszystkim gościom tego, co miasto ma najlepsze. Nic zatem dziwnego, że do udziału w obchodach zaproszono drużynę ENERGA CZARNI Słupsk, która bezsprzecznie stanowi najbardziej rozpoznawalną wizytówkę sportową miasta.

Dlatego już dziś informujemy kibiców Czarnych Panter, że na 5 września 2014 r. zaplanowana została oficjalna prezentacja drużyny, która będzie bronić klubowych barw w sezonie 2014/2015. Będzie to doskonała okazja do przywitania zarówno powracających do Słupska graczy, jak i tych, którzy pojawią się w mieście pierwszy raz. Mamy nadzieję, że nie zabraknie Was i zgotujecie zawodnikom piekielnie gorące powitanie. Zachęcamy do zabrania ze sobą klubowych gadżetów identyfikujących przynależność do rodziny kibicowskiej.

O godzinie oraz miejscu oficjalnej prezentacji powiadomimy w osobnym komunikacie.

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."