RAPORT MEDIALNY: Tydzień w jednym pazurku #01

RAPORT MEDIALNY: Tydzień w jednym pazurku #01

Wraz z nowym sezonem wprowadzamy dodatkowy stały punkt na naszej stronie. Aby pomóc Wam śledzić najważniejsze informacje na temat drużyny, jakie pojawiać się będą w różnych serwisach informacyjnych, postanowiliśmy gromadzić je i przekazywać Kibicom w postaci cotygodniowego raportu medialnego, który będzie pojawiać się w każdy piątek.

Zachęcamy do przeczytania naszego cotygodniowego przeglądu medialnego, dzięki któremu będziecie mogli znaleźć wiele ciekawych informacji dotyczących drużyny ENERGA CZARNI Słupsk. Warto raz jeszcze prześledzić to, co dziennikarze pisali w ostatnim tygodniu o Czarnych Panterach.

01.08.2014r.

Po pierwszej w tym sezonie konferencji prasowej z udziałem przedstawicieli słupskiego klubu media przekazały kibicom informacje o skompletowaniu kadry zawodniczej i trenerskiej oraz podjęciu nowego wyzwania, jakim jest powołanie II ligi stanowiącej zaplecze ekstraklasy. Prezes STK SSA Andrzej Twardowski i Dyrektor Generalny Marcin Sałata przedstawili ponadto plan przygotowań zespołu do rozgrywek oraz sylwetki dwóch ostatnich zawodników zagranicznych.

05.08.2014r.

Generalny Dyrektor słupskiego klubu – Marcin Sałata - w rozmowie z Filipem Jedlińskim ocenił wartość dokonanych transferów, opowiedział o procesie selekcji zawodników oraz roli trenera i innych czynników w poszukiwaniu adekwatnych graczy.

Tymczasem TV Słupsk przygotowała materiał z pierwszej w sezonie konferencji prasowej przedstawiającej skład oraz strategię zespołu.

06.08.2014r.

W dniu przyjazdu do Słupska trenera Dejana Mijatovica portal www.gryf24.pl przedstawił harmonogram przygotowań ENERGI CZARNYCH Słupsk do rozgrywek w nowym sezonie. Poinformował o planowanych sparingach oraz turniejach.

07.08. 2014r.

Sportowe Fakty poinformowały o japońskim kierunku dalszej drogi kariery centra ENERGI CZARNYCH Słupsk. Garrett Stutz w najbliższych rozgrywkach będzie występował na kontynencie azjatyckim, a konkretnie w japońskim Kyoto Hannaryz.

Z kolei Szymon Długosz postanowił związać się kontraktem z Polpharmą Starogard Gdański. Po trzech latach spędzonych w ENERDZE CZARNYCH Słupsk, zawodnik opuszcza halę Gryfia.

Co przyniesie kolejny tydzień? Podsumujemy wydarzenia w kolejny piątek.

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."