RELACJA: Turniej o Puchar Prezydenta Koszalina- Dzień 1

RELACJA: Turniej o Puchar Prezydenta Koszalina- Dzień 1

Bez większego wysiłku podopieczni Andreja Urlepa pokonali w Koszalinie zespół Kotwicy Kołobrzeg 90:49. Słupszczanie zagrali bardzo zespołowo. Aż pięciu koszykarzy na swoim koncie zanotowało przynajmniej 10 punktów. Najlepszym strzelcem okazał się Rocky Trice - 15 pkt. Kotwica nie postawiła wysoko poprzeczki słupskiej drużynie. Od samego początku Czarne Pantery kontrolowały przebieg spotkania. Trzeba podkreślić, że bardzo dobre zawody rozegrał Jordan Hulls. Amerykanin dobrze napędzał akcję naszej drużyny, przez co szybko udało nam się wyjść na dość wysokie prowadzenie. Podopieczni Andreja Urlepa klasę szczególnie pokazali w drugiej kwarcie, kiedy udało im się zanotować tzw. run 20:0. Punktowali Trice, Stutz, a przede wszystkim z dystansu Jankowski.

W drugiej połowie Czarni kontynuowali przebieg spotkania. Dalej z dobrej strony prezentował się Hulls, który pokazał także, że potrafi rzucać z dystansu. Sporo też asystował. Trzeba również podkreślić, że wciąż na wysokim poziomie gra Tomasz Śnieg, który od kilku spotkań wychodzi w pierwszej piątce.
Warto zaznaczyć, że z 90 punktów, aż 59 zdobyli rezerwowi. To podkreśla, jak wyrównanym składem dysponuje Andrej Urlep. Po raz pierwszy w barwach Czarnych wystąpił Jarosław Mokros, który od ubiegłego tygodnia trenuje z naszym zespołem.
Czarni Słupsk - Kotwica Kołobrzeg 90:49 (20:17, 30:9, 18:11, 22:12)
Czarni: Trice 15, Stutz 14, Wright 12, Jankowski 12, Hulls 10, Nowakowski 7, Mokros 5, Długosz 5, Borowski 4, Dutkiewicz 2, Śnieg 2, Jarmakowicz 2, Jakubiak 0.
Paweł Łakomski

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."