RUSZA KOLEJNY ETAP PRZYGOTOWAŃ

RUSZA KOLEJNY ETAP PRZYGOTOWAŃ

Nadszedł niezwykle ważny czas dla trenera Andreja Urlepa, będzie on miał okazję przyjrzeć się z bliska swoim zawodnikom, którzy będą decydować o sile i wynikach ENERGI CZARNYCH Słupsk w sezonie 2013/2014. Rozpoczyna się seria meczów kontrolnych bez udziału kibiców. Potrwa ona do czasu pierwszego turnieju w Zgorzelcu. Pierwszym rywalem będzie pierwszoligowy zespół KK King Wilki Morskie Szczecin. Następnie Czarne Pantery zmierzą się z Treflem Sopot i Polpharmą Starogard Gdański.

Kolejny etap przygotowań  to udział w turniejach. Przypominamy, że w dniach 20-22 września Czarni rywalizować będą w Zgorzelcu z  BK JIP Pardubice, Sahim Galil Gilboa, New Yorker Phantoms Braunschweig, PGE Turowem Zgorzelec i Śląskiem Wrocław.

Z kolei 27-29 września zainaugurują występy przed słupską publicznością w Turnieju o Puchar Prezydenta Słupska. Po przeciwnej stronie barykady staną: AZS Koszalin, Trefl Sopot, Triumph Mińsk.

Początek października to już ostatnia prosta w cyklu przygotowań do startu rozgrywek ligowych, a spędzą ją Czarne Pantery w Koszalinie (4-6 październik), biorąc udział w turnieju, w którym spotkają się z drużyną gospodzarzy oraz Treflem Sopot.

 

Agata Bartoszek

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."