Świąteczne last minute – zrób prezent bliskim i klubowi!

Świąteczne last minute – zrób prezent bliskim i klubowi!

Każdy dzień zbliża nas do Świąt Bożego Narodzenia, a to znaczy, że oprócz wrażeń sportowych, kibice przeżywają silne emocje związane z zakupami świątecznych prezentów. Jeśli nie chcesz tłoczyć się w galeriach handlowych lub nie masz jeszcze pomysłu na prezent – mamy rozwiązanie!

 

Wejdź na http://energa-czarni.ivoo.pl   i zrób prezent swoim bliskim i wspieraj Klub. Wyobraź sobie pod choinką minę szczęśliwego dziecka w klubowej koszulce i w nowej parze butów piłkarskich prosto z klubowego marketu. Sprezentuj dziewczynie lub koledze nowe buty na zimę lub do biegania. Dla niektórych modeli specjalnie przed świętami obniżyliśmy ceny!

W ofercie Energa Czarni Market, oprócz 244 modeli obuwia zimowego, znajduje się prawie 5000 rodzajów obuwia uniwersalnego, ale przede wszystkim sportowego takich marek, jak: Adidas, Nike, Puma, Reebok, Lacoste, Caterpillar, Ecco czy Converse.

Pamiętaj, że robiąc zakupy w http://energa-czarni.ivoo.pl   bez dodatkowych kosztów i „przy okazji” sponsorujesz Czarnych!  Zrób prezent, wspomóż klub, poczuj radość Świąt.

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."