Szpital wspiera Czarne Pantery

Szpital wspiera Czarne Pantery

Z radością przekazujemy informację, że Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o. obejmie opieką medyczną zawodników ENERGI CZARNYCH Słupsk w sezonie 2015/2016. Jesteśmy przekonani, że wybraliśmy bardzo dobrego partnera, któremu bez obaw możemy powierzyć pieczę nad zdrowiem Czarnych Panter. O renomie naszego szpitala decydują nie tylko wyposażenie w nowoczesny sprzęt medyczny, przyjazne wnętrza, sprawne zarządzanie i odpowiednie procedury, ale przede wszystkim - merytorycznie przygotowani do pracy ludzie. Zespół lekarski tworzą świetnie wykształceni specjaliści oraz lekarze z wieloletnim stażem, którzy doświadczenie łączą z nieustannym poszerzaniem wiedzy o osiągnięcia współczesnej medycyny.

Wspieranie brązowych medalistów TBL w osiąganiu kolejnych sukcesów sportowych oraz zaangażowanie w prozdrowotne akcje klubu jest bliskie zasadom, jakie wyznacza strategia zarządzania szpitalem: "Dbałość o zdrowie i jakość usług medycznych - naszą odpowiedzią na potrzeby zdrowotne społeczeństwa Ziemi Słupskiej”. Celem działania szpitala jest zapewnienie pacjentom profesjonalnej opieki medycznej z dbałością o środowisko naturalne i środowisko pracy oraz z zapewnieniem bezpieczeństwa informacji. Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku zapewnia, iż poprzez osobiste zaangażowanie w rozwój Zintegrowanego Systemu Zarządzania, zapewnia jego stałe, skuteczne i  efektywne funkcjonowanie oraz doskonalenie.

Mamy nadzieję, że naszej drużynie oraz pracownikom szpitala uda się zainicjować wiele cennych i pożytecznych akcji promujących zdrowy styl życia oraz dbanie o tężyznę fizyczną w każdym wieku. W końcu - "W zdrowym ciele - zdrowy duch"!

Więcej informacji o działalności szpitala:
https://szpital.slupsk.pl

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."