Trzy Pantery w plenerze

Trzy Pantery w plenerze

W minioną niedzielę słupscy kibice po raz pierwszy spotkali się z zawodnikami ENERGI CZARNYCH Słupsk podczas nieoficjalnej prezentacji drużyny zorganizowanej z okazji Święta Miasta i Dwumiasta. Było to wyjątkowo miłe przeżycie dla nowych podopiecznych Mariusa Linartasa, którzy do dziś wspominają ciepłe przyjęcie przez fanów ekipy Czarnych Panter.

Nic dziwnego, że nie trzeba ich namawiać do kolejnych akcji z udziałem lokalnej społeczności. Równolegle do przygotowań sportowych prowadzone będą, wzorem wcześniejszych sezonów, akcje społecznościowe i charytatywne, które stworzą sprzyjające warunki do szybkiej identyfikacji z nowym składem. Wszystko po to, by w dniu pierwszego ligowego meczu kibice mogli w pełni utożsamiać się z reprezentantami klubowych barw w sezonie 2012/2013.
Marcin Dutkiewicz, Michał Nowakowski i Todd Abernethy przyłączą się do zabawy w festynie organizowanym z okazji podsumowania letniej akcji świetlic środowiskowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, która trwała przez całe wakacje pod hasłem "Bawmy się bezpiecznie i wesoło. Wakacje 2012". W ramach akcji młodzi zawodnicy rywalizowali w turnieju piłkarskim, piłki siatkowej i koszykówki, udowadniając, że uprawianie sportu to doskonała alternatywa dla nudy i bezczynności.

Wspólna zabawa rozpocznie się 23 sierpnia o godzinie 10.00 i potrwa do 14.00 w Ogródku Jordanowskim między ulicami Zygmunta Augusta i Banacha w pobliżu Świetlicy Środowiskowej nr 1 MOPR. Zapraszamy wszystkich, którzy pozostają w wakacyjnym nastroju i mają ochotę pobawić się z usportowioną młodzieżą.
Agata Bartoszek

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."