Ustanawiamy rekord Polski!

Ustanawiamy rekord Polski!

Już w niedzielę, podczas piekielnie gorącego spotkania z AZS, wraz z marką Halls podejmiemy się ustanowienia rekordu najgłośniejszej hali w Polsce, a także spróbujemy pobić światowy rekord, należący do fanów Sacramento Kings. Drodzy kibice – dzięki Wam, będą to najgłośniejsze derby w historii!

Niedzielne derby z AZS będą wyjątkowe nie tylko z uwagi na rangę spotkania, które jest kluczowe w walce o pierwszą szóstkę, ale i na niecodzienną próbę ustanowienia rekordu najgłośniejszej hali w Polsce. To pierwsza tego typu inicjatywa w naszym kraju i nie mamy wątpliwości, że na zaszczytny tytuł rekordzistów nikt nie zasługuje tak bardzo, jak poczciwa Gryfia i fani Energi Czarnych.

Jesteśmy przekonani, że kibice Energi Czarnych, wsparci przez Hallsy, nie dość, że ustanowią rekord nie do pobicia, to jeszcze poważnie zagrożą potwierdzonemu przez Księgę Rekordów Guiness’a rekordowi fanów Sacramento Kings. Osiągnięty przez nich pułap 126 decybeli jest w naszym zasięgu!

Aby pobicie ustanowienie rekordu było prostsze, wspierający naszą akcję Halls przygotuje dla każdego kibica dropsy, dzięki którym okrzyki będą jeszcze bardziej donośne. Jesteśmy przekonani, że Gryfia w niedzielę zapełni się do ostatniego miejsca i wspólnie przejdziemy do historii.

Poziom hałasu, jaki uda się wykrzesać z gardeł tysięcy kibiców zgromadzonych w naszej hali, zbadają przedstawiciele EKOPERFEX S.C. Laboratorium Badań Środowiskowych. Do pomiarów wykorzystany zostanie nowoczesny, najwyższej jakości sprzęt, zgodny z najbardziej restrykcyjnymi normami. Dzięki Ekoperfex wyniki najgłośniejszej hali w Polsce zostaną oficjalnie potwierdzone.

Ponadto podczas derbów na publiczność czeka wiele dodatkowych atrakcji. Między innymi nasz sponsor Top Market zaprezentuje kibicowskie gadżety, takie jak trąbki i frotki, które będą dołączane do zakupów.

Niech najgłośniejsza hala w Polsce oficjalnie to potwierdzi i poprowadzi Energę Czarnych do niezwykle ważnego zwycięstwa!

Widzimy się w niedzielę!

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."