Wielki powrót wielkiego Jazvina!

Wielki powrót wielkiego Jazvina!

Ermin Jazvin – zawodnik, który dzięki swojemu ogromnemu sercu do gry stał się ulubieńcem słupskiej publiczności wraca do Słupska! Ermin ma wzmocnić strefę podkoszową Energi Czarnych po kontuzji Valdasa Dabkusa i pomóc naszej ekipie w wywalczeniu kolejnego medalu. Jak sam zapowiada – zrobi wszystko, by ponownie na szyjach słupszczan zawisły cenne krążki – tym razem z bardziej szlachetnego kruszcu.

Na jednym z treningów przed spotkaniem z Treflem kontuzji kolana doznał Valdas Dabkus, który w Sopocie zagrał tylko przez sześć minut. Dokuczliwy uraz nie tylko nie pozwolił mu na więcej gry w sobotę, ale i wykluczy go prawdopodobnie na kilka najbliższych spotkań. Dlatego też w trybie awaryjnym włodarze Energi Czarnych zdecydowali się na ściągnięcie Ermina Jazvina, któremu bardzo zależało na powrocie do Słupska.

– Bardzo szybko udało nam się ustalić wszystkie szczegóły kontraktu z Erminem, który wręcz pali się do powrotu do Słupska. Na szczęście nie musimy ponosić dodatkowych kosztów związanych z licencją dla naszego nowego podkoszowego – podkreśla Marcin Sałata, generalny menedżer Energi Czarnych. – Ermin podkreślił, że obserwował, jak wyglądała tegoroczna przygoda Camerona Bennermana w AZS. Bardzo się zezłościł i zapowiedział, że chce wszystkim pokazać, że jeśli grać w Polsce, to tylko w Słupsku – dodaje Sałata.

Przyjazd Ermina do Słupska spodziewany jest na wtorek i będzie on mógł wystąpić już w czwartkowym spotkaniu z Asseco Prokomem.

 

Mateusz Bilski

 

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."