Witamy KMT w naszej drużynie!

Witamy KMT w naszej drużynie!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że do grona sponsorów ENERGI CZARNYCH Słupsk dołączyła firma KMT, która postanowiła wspierać najwyższą koszykarską jakość, wyznając podobną zasadę w swojej działalności. Firma KMT Stal została Liderem Rynku Stolarki 2012, według miesięcznika branży stolarki budowlanej "Forum Branżowe".
Nie jest to jedyne wyróżnienie tej prężnie działającej marki, od wielu lat cieszącej się ogromną popularnością i uznaniem na rynku, czego doskonałym przykładem jest otrzymanie tytułu "Rzetelna Firma". KMT oferuje solidne i eleganckie drzwi stalowe zewnętrzne, stworzone dla osób pragnących się wyróżnić, atrakcyjna kolorystyka w naturalnych odcieniach drewna w połączeniu z efektownymi głębokimi tłoczeniami, zapewniają pozytywne wrażenia estetyczne wszystkim użytkownikom. Drzwi przeznaczone są do mieszkań w budownictwie jednorodzinnym, klientów wymagających konieczność zabudowania szerokich otworów drzwiowych.
Szeroka gama wzorów przeszkleń oraz konfiguracji wersji pozwala dostosować drzwi do większości elewacji. Spełniają najwyższe wymogi dla drzwi zewnętrznych. Skrzydło główne o grubość 54 mm, wykonane z blachy stalowej ocynkowanej pokryte wytłaczanym laminatem drewnopodobnym składającym się z folii spodniej wykonanej z półtwardego poli(chlorku winylu) oraz powłoki z matowego akrylanu odpornym na warunki atmosferyczne w szczególności na promieniowanie UV (gwarancja producenta laminatu/folii 9 lat). Przeszklenia są wykonane z „pakietu” szyb zespolonych hartowanych zapewniających bezpieczeństwo użytkowników w czasie uszkodzenia. Ramki przy-szybowe wykonane z najwyższej klasy polichlorku winylu pokryte są laminatem drewnopodobnym zgodnym z kolorystyką skrzydła. Wypełnienie stanowi wysokiej jakości pianka poliuretanowa wtryskiwana pod ciśnieniem posiadająca kilkukrotnie lepsze właściwości termoizolacyjne w porównaniu z polistyrenem spienionym (styropianem).
Z kolei KMT naświetla to produkt przeznaczony do stosowania w budynkach, które posiadają niestandardowe otwory oraz wymagają dodatkowego nasłonecznienia wnętrza. Drzwi serii EKO NOVA przeznaczone są do stosowania w budownictwie wielorodzinnym jako wejściowe z klatki schodowej do mieszkania i budynków użyteczności publicznej z wyłączeniem korytarzy ewakuacyjnych.
KMT oferuje także liczne akcesoria niezbędne do montażu drzwi. Całość oferty dostępna jest na stronie: www.kmt.com.pl
Salon firmowy:
76-200 Słupsk
ul. Poznańska 42
Tel.: (0 59) 846 98 49
Fax.: (0 59) 846 98 47
Mamy nadzieję, że wraz z KMT otworzymy drzwi prowadzące do realizacji marzeń słupskich kibiców w sezonie 2013/2014.

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."