WIZYTA: Czarne Pantery w Przedszkolu 'Poziomka'

WIZYTA: Czarne Pantery w Przedszkolu 'Poziomka'

Spośród wszystkich fanów drużyny ENERGA CZARNI Słupsk najżywiej na spotkania ze swoimi sportowymi idolami reagują dzieci, o czym po raz kolejny można było przekonać się podczas wspólnej zabawy w przedszkolu "Poziomka". [gallery link="file" order="DESC" columns="4" orderby="post_date"]

W środę dwie Czarne Pantery- Yemi Gadri-Nicholson oraz Szymon Długosz- spędziły mile czas w podsłupskim Włynkówku, gdzie musiały zmierzyć się z niełatwymi pytaniami podopiecznych dotyczącymi nie tylko koszykówki.

Yemi próbował odwrócić uwagę od spraw problematycznych, demonstrując swoje możliwości muzyczne w grze na fortepianie, co dzieci przyjęły z ogromnym zdziwieniem i podziwem jednocześnie. Wesołe przedszkolaki przygotowały się do spotkania wzorcowo: powitały swoich gości w szalikach z barwami klubowymi oraz zaprezentowały kilka piosenek towarzyszących zwykle zawodnikom na trybunach.

REALIZACJA GP24


Z kolei uśmiech Czarnych Panter wywołała część artystyczna, której punktem centralnym były rzuty do kosza. I w tym zakresie dzieci wykazały pełen profesjonalizm. To niezwykle mile spotkanie zakończone zostało wykonaniem wspólnej pamiątkowej fotografii.

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."