Wspieraj klub razem z projektem IVOO!

Wspieraj klub razem z projektem IVOO!

We wtorek 10 października na stronie klubowej wystartował oficjalny market klubowy pod nazwą „ENERGA Czarni Słupsk Market” w ramach powstającego projektu IVOO. Jest to pierwsza tego typu platforma sprzedażowa oparta o mechanizm wsparcia klubów przez społeczność kibiców.

Idea projektu opiera się na mechanizmie wsparcia przez kibica dla swojego klubu sportowego. W chwili obecnej na rynku mamy do czynienia ze stałym wzrostem rynku e-commerce przy równoczesnym niewykorzystaniu potencjału sprzedażowego drzemiącego w klubach sportowych. IVOO staje się realną szansą na dodatkowe źródło finansowania dla nich - z każdego zakupu dokonywanego przez kibiców określona prowizja trafia do klubu. „Nasz klub jest pierwszym klubem koszykarskim uczestniczącym w projekcie. Nie zastanawialiśmy się długo, ponieważ widzimy realną szansę na uzyskanie dodatkowego źródła finansowania dla klubu. Mam nadzieję, że nasi kibice nam w tym pomogą.” – mówi Mateusz Kaźmierczak, Marketing & Media Menedżer ENERGA Czarni Słupsk.

W ramach oferty produktowej dostępnej na „ENERGA Czarni Słupsk Market” pod adresem http://energa-czarni.ivoo.pl znajduje się ponad 5000 modeli butów – już niebawem portfolio zostanie rozszerzone m.in. o kategorię „odzież” oraz „multimedia”. „Stworzenie nowoczesnych narzędzi e-commerce to dla wielu klubów bariera nie do pokonania. W ramach projektu IVOO dajemy im możliwość zarobkowania bez ponoszenia ryzyka biznesowego. Szerokie portfolio produktowe, niska cena oraz możliwość wspierania klubu przy codziennych zakupach to nasze atuty” – przekonuje Marcin Janicki, Project Manager IVOO.

 W chwili obecnej w projekt zaangażowanych jest kilkanaście podmiotów sportowych – do końca roku przewidywana jest liczba ok. 50 klubów uczestniczących w projekcie z różnych dyscyplin sportowych.

 Wejdź do marketu >>> http://energa-czarni.ivoo.pl

Więcej informacji udziela:

 

Mateusz Kaźmierczak

Marketing & Media Menedżer

ENERGA Czarni Słupsk

+48 519 159 019

m.kazmierczak@energa-czarni.pl

http://energa-czarni.ivoo.pl

Marcin Janicki

Project Manager IVOO

+48 696 417 178

marcin@kiwisport.pl

www.ivoo.pl

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."