WSPOMNIENIE

WSPOMNIENIE

Drodzy Kibice,
z radością informujemy, że wybraliśmy dla Was kolejne sympatyzujące z ENERGĄ CZARNYMI Słupsk miejsce, w którym będziecie mogli spotykać się, by wspólnie oglądać transmisje meczów lub porozmawiać z zawodnikami. Tym razem w swoje gościnne progi zaprasza Kawiarnia "Wspomnienie". Długo szukaliśmy odpowiedniego do takich spotkań miejsca, trudno było wypełnić lukę po SWITCH-u, jednak udało zawiązać współpracę z przedstawicielami popularnego wśród słupszczan lokalu mieszczącego się na Starym Rynku 3. Klubokawiarnia Wspomnienie - to nazwa lokalu, który powstał w podziemiach byłego kina Milenium w Słupsku.

Właściciele lokalu z zaangażowaniem ruszyli do pracy, przygotowali tematyczne gadżety, zorganizowali akcje związane z zespołem oraz inne atrakcje, które warto śledzić za pośrednictwem fanpage'a.

Mamy nadzieję, że już niebawem napełnicie "Wspomnienie" sobą, swoim głośnym dopingiem oraz meczowymi emocjami. Śledźcie proponowane przez gospodarzy lokalu promocje! Będziemy tam dla Was, by wraz z kibicowską bracią tworzyć kolejne niezapomniane wspomnienia!

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."