WSZYSCY DO SOPOTU!

WSZYSCY DO SOPOTU!

Drodzy Kibice,
przed nami prawdopodobnie najważniejszy mecz sezonu, który zadecyduje o dalszych losach ENERGI CZARNYCH Słupsk w tegorocznych rozgrywkach. Zróbmy wszystko, by nie zabrakło w nim emocji najwyższego rzędu oraz by nasi koszykarze nie czuli się na wrogim terenie obco! Ogłaszamy zbiorową mobilizację! Kto żyw, niech w poniedziałkowy wieczór wsiada w dostępny środek lokomocji i kieruje się na Sopot! Wszelkie usprawiedliwienia do szkoły/pracy/w domach rodzinnych napiszemy osobiście!

Informujemy, że sektor zarezerwowany dla słupskich kibiców przyjezdnych to 306, tam będzie epicentrum dopingu, zatem zadbajcie o kupno biletów w odpowiednim miejscu. Słupscy kibice będą również obecni w sektorze 113, tuż za ławką zawodników.

Przypominamy, że słupscy kibice organizują wyjazd do Sopotu, można się włączyć w czerwone szeregi w bardzo prosty sposób: http://czarni.slupsk.pl/pl/Zapisy/Index/74.

Dla kibiców indywidualnych również podajemy podpowiedź związaną ze sposobem rezerwacji biletów: https://trefl.kupbilety.pl/.

Bilety można też kupić na miejscu w kasie nr 4 Ergo Areny!

Pamiętajcie, mecz obejrzany w TV nigdy nie przejdzie do Waszej prywatnej historii! Nie może Was zabraknąć na miejscu. Drużyna potrzebuje Waszych gardeł, rąk i krzyków.

W razie jakichkolwiek problemów organizacyjnych, prosimy o kontakt z klubem: m.kazmierczak[at]energa-czarni.pl

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."