Wyjątkowe spotkanie

Wyjątkowe spotkanie

W środowe popołudnie, symbolicznie, bo w tydzień po wywalczeniu przez ENERGĘ CZARNYCH Słupsk brązowego medalu, Prezydent Miasta Słupska Robert Biedroń zaprosił autorów tego spektakularnego sukcesu do swojej oficjalnej siedziby, by osobiście pogratulować sukcesu i podziękować za ambitną walkę o miejsce na podium, dzięki której o Słupsku mówiono w całej Polsce.
Spotkanie przebiegało w niezwykle miłej atmosferze przepełnionej radosnymi wspomnieniami najtrudniejszych meczów rozegranych w sezonie 2014/2015. Prezydent wyraził podziw wobec zawodników, którzy dzielnie wytrzymali trudy wielomiesięcznych treningów i batalii ligowych. Ponadto podkreślił, że rola drużyny w kreowaniu pozytywnego wizerunku Słupska jest nie do przecenienia, dlatego dołoży wszelkich starań, by pomóc Czarnym Panterom w walce o jeszcze wyższe cele w przyszłym sezonie.

Dumy z wyników swoich podopiecznych nie krył Prezes STK SSA Andrzej Twardowski, zapowiadając, że absolutnie nie zamierza spocząć na laurach i już zbiera energię do pracy nad budowaniem kolejnego zwycięskiego składu.

Obaj uczestnicy spotkania doszli do wniosku, że przywiązanie Słupszczan do koszykówki zobowiązuje do zespolenia sił i partnerskiego działania na linii klub-miasto.

Spotkanie przypieczętowane zostało wręczeniem przedstawicielom drużyny symbolicznych czerwonych koszulek z logiem SuperSłupska jako miasta pełnego dzielnych mieszkańców dokonujących heroicznych czynów!

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."